Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azokhoz szól a kérdésem, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokhoz szól a kérdésem, akik nem támogatják azt, hogy a párjuk bele nézzen a telefonjukba. Milyen oknál fogva nem engeditek?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi, hogyha nincs semmi takargatni valótok, akkor miért zavar, ha a párotok látja, hogy kivel mit beszéltek, vagy, hogy kivel beszéltetek telefonon.

2022. nov. 22. 14:57
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
92%

Mert a telefon az ma már egy mini számítógép, 30, 60 vagy még több giga memóriával, ami sokszor tele is van.


1. Pl vannak olyan naplószerű dolgok rajta felvéve, amiket még idő sincs átnézni hogy egyáltalán publikus e. Mivel az ember tetszeni szeretne a párjának, pl felvettem a folyamatot hogyan fogyok, stb, nem biztos hogy boldog lennék ha ezt nem tehetném meg mert közös a telefon.


2. Barátok.

A párom nem lehet annyira kretén, hogy úgy gondolja, köze van a barátnőm vetéléséhez, vagy a párjával való gondjához, vagy bármihez ami PRIVÁT.


3. A párom elronthatja a telefonom, amin értékes dolgok vannak. A telefonom pl 200.000 ft, a rajta lévő adat nekem félmilliót ér. OKé, ki lehet menteni mindig, ez időmilliomosoknál működhet.


4. Van hogy a párom hülye. Nem kicsit, nagyon. Esetleg mikor hülye, megnézek google-ban valamit, mit kell kezdeni egy pillanatnyilag bezsongott emberrel, és nyitva marad az oldal.


5. Van hogy nekem van valami gondom amit még nem akarok megmondani neki.


6. A telefonom az enyém.

Köszi

2022. nov. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
88%
Mert mindenkinek van magánélete. Pl ha valaki ír nekem valami bizamasabb (nem intim!!! velem azonos nemű emberekről is lehet szó) témában azt nekem írja és nem a páromnak. A páromnak az ég világon semmi köze hozzá és az adott illető valószínűleg nem is akarja hogy mondjuk rajtam kívül más is lássa az üzenetst.
2022. nov. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
0%

2.nem igy gondolkodnak


Amikor en felhivtam a barátom barátát hogy vigyen már el a barátomhoz legyszives, meg beszeljunk mar vele mert nem akarok osszeveszve lenni, egyböl a csajának adott mindent tovább holott semmi nem tartozott másra csak a barátomra meg annak a baratjára, a mi magánéletunk.


Azota én nem veszem be hogy olyan szent lenne bárki is hogy ne tárgyalna ki a parjával meg barátok magánügyéhez a párjának nincs köze. Bullshit

2022. nov. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
59%
11 2.pontjához ment volna
2022. nov. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
91%
#13 szóval neked van egy ilyen ismerősöd és most elkönyveltél mindenkit ilyennek xd gratulálok
2022. nov. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
90%
Egy kapcsolaton belül is vannak a feleknek határai, egymás előtt is. Pl nem megyek be a klotyóra sem, ha épp trónol. Elvárom, hogy visszafelé ő is így tegyen. Telefon ugyanez. Általában azok ragaszkodnak a párjuk telefonjának átnézéséhez, akik nem ismerik fel a másik határait másban sem. Ez nagyon árukodó. A telefon tabu. Pont. És nem azért, mert megcsalást akarok rajta lebonyolítani.
2022. nov. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
19%

Nekem is mondanak mások nem egy sztorit másokról.


Ki miert vált hagyták el meg mindent.

2022. nov. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
90%

Amúgy nekem ez kifejezetten sértő is, hogy olyan hülyének néz a pasim, ha szeretőt tartanék, a telefonomban tartanám hozzáférhető módon a kompromittáló üzenetetet, képeket, vagy bármit 😂

#2

2022. nov. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
75%

Tini kapcsolatomban volt ilyen, de volt is okom (és neki is), hogy ne nézegessük a másik telefonját...


Férjemmel ilyesmi nincs, de mondjuk nem is nézegetjük csak úgy a másik telefonját.

2022. nov. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
91%

Telefon, számítógép,laptop,postai levél- egy kapcsolatban is egyéni és tabu a másiknak.

Ha olyan, elmondja, elmeséli.

Nekem a nejem volt kutakodós mindenben sunyi módon,de a gyerek dolgaiban is,még középsulisan is.

Aztán lebukott,mert neki volt egy dugi telója,amin a szeretőjével értekezett és meg volt sértődve ,hogy kidobtam és elváltunk.Később hallottam,hogy az "utódomat" is kikutatta, és azt is masszívan csalta, nem is egy pasival a háta mögött.

A legszentebbek a leggyalázatosabbaj !

2022. nov. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!