Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretnék ennyire gyereket? Úgy érzem minden áron gyereket szeretnék, és ez már mindennap gondolatom, 370 ezer a fizetésem, eltudnam tartani párom is van, de csak 1 éve,

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, nagyon fiatalnak tartom magam hogy anyuka legyek, nagy felelősseg, akkor miért szeretnék ennyire? Már szinte görcsösen, védekezünk a párommal,

még bőven van időm anyukának lenni, de akkor hogy nyugodjak meg?



2022. nov. 23. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Párod mennyi idős? Ő szeretne?

Még 2 évet minimum várnék, de előtte összeköltöznék.

2022. nov. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Mert osztonleny vagy.
2022. nov. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
Buta vagy.
2022. nov. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%

Mert lehet azt hiszed ezzel örökké magadhoz lancolhatod a párod talán?

(Nem fogod még 4 gyerekkel sem, ha akar, úgyis otthagy).

2022. nov. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem tudos mivel jár. Csak a rozsaszin vattacukrot hiszed.
2022. nov. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Hans Pötterman ***** válasza:
14%
Ebbe a világba??? Szerintem tedd meg azt a szívességet a jövőbeli gyerekeknek,hogy nem hozod létre! Ebbe a nyomorba ami ránk vár??? Te akarnád? Őszintén!!?!??!!
2022. nov. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%

Mert a kevés jól gondolkodó nők körébe tartozol. Ha most szülsz, nem lesz lombikgondod 40 évesen, mint a többieknek, akik majd egészségügyi okra hivatkozva nem fognak vállalni. Gyorsan megszülöd a 3-at 25 éves korodra, és onnantól minden jó lesz. 45 évesen már 20 éves lesz a legfiatalabb is, más meg akkor fog majd próbálkozni, te meg már rég visszamentél dolgozni, úgy 15 éve... ezt egy nő sem gondolja végig.

Hajrá, drukkolok nektek!

2022. nov. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%

5-ösnek igaza van.


Nehogy azt hidd,hogy a gyerek csak úgy lesz. Nem fogsz aludni, enni alig lesz időd az első egy évben nagyjából. De lehet későbbse.Egy kifacsart, elszottyadt citrom leszel… 24 évesen vállaltam gyereket. Imádom. De az fix, hogy most 27 évesen 10 évet öregedtem, és még egy wc-zée is hiszti mellett zajlik a mai napig. Szóval gondold meg mennyire akarsz te önfeláldozó, “rabszolga” lenni. Félre ne érts, nem rosszindulatból írom ezt most, mert nálunk tervezett volt, de tudd, hogy milyen megpróbáltatással jár.(Persze mesèlni lehet, én sem hittem el) 100%-ban feladod önmagad az elején. De lehet még pár évig, ha a jackpot nem egy csipkerózsikát ad.

2022. nov. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyu engem 20 évesen szült és szerintem ez nagyon ideális volt, kevés a korkülönbség és ez is nagyon jó!!
2022. nov. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!