Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mas lány is ilyen?

Figyelt kérdés

Ő pukizik, meg böfög előtted. " zavartalanul" beszél a kakilásról..


Nyilván az élet része és természetes dolog vhol mindegyik de lehet ezt diszkréten és visszafogottan intézni.


Kicsit engem kiábrandit..


2022. nov. 23. 20:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%

Nem csodálkozom...

Nem tudom, hogy most ez a napi troll kérdés, de nagyon gáz.

Amúgy ha nem tudnád, nem hogy nők de férfiak sem szellentenek vagy bufoznek without a care hangosan, nagyon igénytelen.

Persze van úgy, hogy véletlenül valakinek hangosan jön ki, de elnézést kér és főleg nem a WC-szokasairol beszél (némelyik még a barátainak sem).

Undorító komolyan.

2022. nov. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Lehet én vagyok a konzervatív, és le leszek pontozva, de megértem, ha valamilyen szintén kiábrándít. 10 éves kapcsolatom alatt igyekeztem ezeket a lehető legszolidabban intézni, nem felhívni a figyelmet arra, ha mondjuk pukiztam, böfögni sem úgy böfögtem, hogy beleremeg a ház.
2022. nov. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%

Én minden egyes alkalommal le vagyok pontozva, mikor leírom, hogy szerintem nem tartozik a kapcsolathoz, hogy nyitott ajtónál végezzük a dolgunk, fingjunk, büfögjünk amerre járunk stb. Mondjuk szerintem egyik oldalról se, nem azért mert "nem nőies", hanem mert végtelenül undorító.

De, a reakciókból ítélve én és aki hasonlóan gondolkozik, azok vannak kisebbségben.

Nő vagyok.

2022. nov. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
48%
3: ja, de aztán nem kell csodálkozniuk, ha véletlenül nem áll fel a szerszám :D
2022. nov. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
70%

4, vagy a nőnek az intenzív szarszagtól nem lesz nedves a punci. 🤷‍♀️

De, általában a nők és férfiak, akiknek erre van igénye megtalálják egymást. Nincs ezzel gond, csak fogadjuk el, hogy a másik "megoldás" is ugyanolyan normális. Mert ez nem valósul meg általában.

2022. nov. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
71%
Volt már hosszabb kapcsolatom, de soha nem csináltam és nem is csinálnék ilyet. Nem vagyok proli.
2022. nov. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Persze előfordul néha, meg h hangos..


De az h folyamatosan mondja h megyek kakilni, vagy kakilok.. vagy kaja után böfög, vagy stb..elintézi annyival h jobb kint kint bent a pukit pl..


A spermára azt mondja h a halaid..

2022. nov. 23. 21:24
 8/19 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy barátnőm, aki nevetve fingott a barátnője KAJÁJA ELÉ. Tehát nagyon .. sulis-fiús hangulat jutott eszembe, mint mikor az öltözőben gusztustalankodnak a fiúk egymással. Nem tartott sokáig a kapcsolat. Biztos van más srác aki ezekre izgul és ez a fétise. Szerencsére a mostani barátnőm nagyon szelíd ebben, bátorítom hogy nyugodtan böföghet, nem fogom ettől lenézni, de amikor már valaki élvezettel fingik össze-vissza az gusztustalan.
2022. nov. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt se mondhatja, hogy megy kakilni?
2022. nov. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%

Hmm, hát... azt értem, hogy ha valaki nem akarja nézni meg szagolni, de hogy beszélni se lehessen róla? Ha mondjuk hasmenésem van, vagy furán gázos vagyok, azt is titkoljam, és csendben szenvedjek? Nekem ez ugyanolyan egészségügyi probléma, mint az, hogy napok óta be van csípődve a hátam.


Ebből kiindulva az első rosszullétnél szakítani kéne.

2022. nov. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!