Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mas lány is ilyen?

Figyelt kérdés

Ő pukizik, meg böfög előtted. " zavartalanul" beszél a kakilásról..


Nyilván az élet része és természetes dolog vhol mindegyik de lehet ezt diszkréten és visszafogottan intézni.


Kicsit engem kiábrandit..


2022. nov. 23. 20:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
56%

"Hmm, hát... azt értem, hogy ha valaki nem akarja nézni meg szagolni, de hogy beszélni se lehessen róla?"

Direkt érted félre?

Lehet mindenről beszélni, de nem függően hajtogatni, hogy most kaka, meg fing, meg oda fingasz nonstop.

2022. nov. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
71%
Én nem izélek egyiken se. Emberek vagyunk, élőlények, mint minden más állat is, és működik a szervezetünk. Ezen kiakadni szerintem hülyeség, de hát mindenki más
2022. nov. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
#12 az egy dolog, de a stílus maga az ember, munkahelyen se fingok meg étteremben se büfögök, akkor a párom előtt miért tenném?
2022. nov. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

A munkahely az munkahely, az étterem meg étterem. Nyilván amikor ilyen helyen vagy visszafogod magad, de ha otthon vagy a pároddal, akinél jobban senki nem ismer téged, miért ne engedhetnéd el magad? Volt páromnál voltam így befeszülve mindig, hogy soha nem engedtem ki, és állandóan fájt a hasam és fel voltam puffadva, míg ő vígan eregetett és röhögött rajta. Jelenlegi páromnál már én is el tudtam magam annyira engedni hogy nem tartom vissza, ő pedig ugyanígy. Ez egy természetes dolog, most akkor ne is köhögj, ne is tüsszents, de még ásítani se merj a másik előtt. Reggel nehogy köszönni merj neki, mert büdös a szád és mi lesz ha megérzi?

Nem kell böfögő meg fingó versenyt rendezni, de azért nem kell átesni a ló túloldalára sem. Mindennek megvan a határa

2022. nov. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
45%

#14

Én nem feszengek a párom mellett, csak simán nem tartom nőiesnek a fingást, büfögést, ha pisztolyt tartanának a fejemhez se csinálnám más előtt. Ez nem jelenti azt, hogy be lennék feszülve, csak szeretném, ha a párom mindig egy finom ízléses nőnek látna, nem egy disznónak.

2022. nov. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
15ös ritka manapság akinek ez fontos
2022. nov. 24. 08:34
 17/19 FoxtrotLidérc ***** válasza:
53%
Kövezzetek meg, de engem ez nem különösebben zavar. Nyilván megvan ennek is az ideje/helye/kontextusa, de nem ezen múlik nálam.
2022. nov. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Dik hogy lepontoztak. Mi rosszat mondtam? Mindenki más basszus, most ebbe mi van? Most azért vagyok rossz mert attól hogy a párom fingik előttem egyet még ugyanúgy nőnek tartom és nem disznónak? Elsősorban ő is ember. De mondjuk a mai világban már semmin nem csodálkozom. Jó hogy abba nem kötnek bele hogy hogyan veszemna levegőt...
2022. nov. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
#16 akkor a párom szerencsés ember😀
2022. nov. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!