Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom állandóan az exeit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom állandóan az exeit emlegeti, most ezt csinálta, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon idegesítő, hogy részletekbe menően kibeszéli a volt kapcsolatait és lelkizni akar velem rajta. Többször jeleztem neki, hogy ez nekem rosszul esik, és ne csinálja, de nem érti meg. Nemrég majdnem szakítottam is vele emiatt. Erre állítólag kitörölte a gépéről az összes volt kapcsolatai alatt készült fotókat miattam (pedig nem kértem tőle ilyet, csak annyit, hogy ezt a témát kicsit hanyagolja és ne velem akarja megbeszélni), majd a szememre vetette, hogy kár volt, és alig tudja kiheverni, hogy ilyet csinált. Ez csak szerintem nem normális?

#korábbi kapcsolatok
2022. nov. 24. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem normális. Sirassa őket a fotóikkal együtt. Nélkülem.
2022. nov. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs túl az exén/exein. Hagyd.
2022. nov. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. Most minek mártírkodik? :D Nevetséges... gondolom nem vagytok régóta együtt, szerintem dobd ki, nem kell neked ez a macera.
2022. nov. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Fél éve vagyunk együtt. Először amikor felmentem hozzá, az előttem levő barátnőjéről készült fotómontázs virított a nappalijában...
2022. nov. 24. 13:29
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már rég beálltam volna az exek sorába, miattam is sírhatna majd a következő buta nőnek, aki ezt hajlandó elviselni.
2022. nov. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden előttem szólóval egyetértek, különösen 5-össel. :-)))
2022. nov. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, nagyon nem normális...
2022. nov. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tag egy nagy red flag. Szerintem is hagyd.
2022. nov. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#5-os írta le a frankót. xD
2022. nov. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!