Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Randizgatok egy sráccal, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizgatok egy sráccal, aki állandóan az exét emlegeti. Ez azt jelenti, hogy nincs még túl rajta, ugye?

Figyelt kérdés

Elég hosszú kapcsolat volt, még 2 hónapja sincs, hogy szakítottak. Ő állítja, hogy már túl van rajta. De többször is előfordult már, hogy beszélgetés közben eszébe jutott az exe vagy megemlítette, hogy "az exem is blablabla" vagy "jaaaj, az exem mindig ... "

A lényeg, hogy elég sokszor előjön. Én azt gondolom, hogy ha az ember túl van valakin, akkor nem gondol folyton rá és nem ő jut mindenről eszébe. De az az érzésem, hogy neki még ő jár a fejében. És úgy tudom, hogy még mindig rendszeresen beszélnek is.

Ezt eddig még nem hoztam fel neki, mert még az elejénél tartunk az ismerkedésnek, még azt sem mondanám, hogy járunk.

Szerintetek hagyjam a dolgot úgy, ahogy van minél előbb vagy azért próbáljak meg beszélni vele erről?

Összességében nagyon kedves és aranyos srác, jól érzem magam vele. De ha neki csak a szex miatt kellenék és lélekben még az előző csajjal van, akkor talán jobb lenne kiszállnom ebből a dologból. Ti hogy cselekednétek ilyen helyzetben?



2018. máj. 19. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, azt.
2018. máj. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Ezt vele beszéld meg, de így valóban úgy tűnik.
2018. máj. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6%
Én hagytam, hadd meséljen az exről. Nagyon sokat tanultam belőle. Velem szemben is elköveti ugyanazokat a "hibákat", amikért az ex kidobta. Így tudom, hogy nem csak nekem járnak ezek a kellemetlenségek, hanem ő ilyen és kész. És azt is átlátom, hogy az ex miben hibázott. Ha jól érzed magad a pasival, szerintem próbálj meg türelmes lenni. Hadd beszélje ki neked az exet. Ha már nagyon sok, állítsd le, és kérd meg, hogy legközelebb folytassátok. 2 hónap alatt biztosan nincs túl rajta.
2018. máj. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
90%ban hosszú kapcsolat utàn rövid időre megèrkező tàrs, búfelejtő, èlő teràpia, majd ha talpra àllt dob, hogy jajj mègsem vagy neki jó. Hagyd ott. Nincs túl az exen. Menjen utjàra es mondd meg neki, ha akar valamit 2-3 hónap múlva ha ezt lerendezte magàbam keressen addig se telefon sem semmi. Ha kellesz neki fog jönni, ha lelki szemeteslàda lettèl volna addig talâl màst ès nem keres, de akkor te jàrsz jobban.
2018. máj. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igazatok lehet. :(

Egyszer azt mondta, hogy jobban nézek ki, mint az exe, amit bóknak vettem, de ugyanakkor úgy vélem, hogy az már régen rossz, ha úgy érzi, hogy össze kell az exével hasonlítania. :/

2018. máj. 20. 10:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én volt barátnőm a kapcsolatunk előtt 2x találkozott egy faszival, 3 év alatt azt hallgattam. Nem volt semmi érzelem, csak a múltat nem tudta elengedni.
2018. máj. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szergej55 ***** válasza:
Nem tudom, ezt minek kérdezed tőlünk, hiszen baromira egyértelmű. Magadat akarod csak győzködni, de itt nem nyerhetsz.
2018. máj. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!