Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Antiszociális a barátom?

Figyelt kérdés

Szóvá tettem neki hogy zavar hogy heti 1x találkozunk. Azt mondta sokszor nincs kedve az emberekhez, senkihez, szeret egyedül lenni. Mondtam hogy akkor valószínüleg nem szeret eléggé ha ez alól én sem vagyok kivétel, de erre ő és az anyukája is rácáfolt.

3 éves kapcsolat.

20/L


2022. nov. 24. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Nem vagy tisztában az antiszociális szó jelentésével...


[link]



Szerintem egyszerűen csak erősen introvertált.

2022. nov. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Úgy szeretitek az emberekre olyan dolgokat rabelyegezni ami nem is igaz, hogy már nem tudom, hogy nevetséges vagy szánalmas.

Ha nem tetszik kérdező akkor szakíts vele, keress olyat aki el visz mindenhova, ahova csak szeretnéd.

2022. nov. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán csaknennyi szeretetetre vannigénye, és ennyit tud adni. De ez a nem szeret eléggé kártya részerdről övön aluli volt. Lehet hogy szeret ő téged úgy mint bárki más. Még ha neked többre is lenne igényed. Ha neked ez nem elég akkor keress olyat aki jobban tud téged szeretni.
2022. nov. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%

#1 elolvastad, amit linkeltél? A 3. jelentése pontosan az introvertált, sőt akit én hallottam mind ebben a kontextusban használja a kifejezést.


Egyébként egyetértek vele, hogy nem szeret. Én is introvertált vagyok, de az nem a barátnőmre vonatkozik, ő és a legjobb barátok ez alól mindig kivételt képeznek.

2022. nov. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Gondolom akkor is csak dugni akar. 🤣
2022. nov. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Szóval 3 éve heti 1x találkoztok? Az írtó kevés és gáz már egy 3 éves kapcsolattól. Ha neked ez így megfelel mert szerintem ő változni nem fog. Legalább is miattad nem fog.
2022. nov. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy rossz megközelítés. Ha téged nagyon nem elégít ki, mert annyira mások az igényeitek, akkor kár húzni az időt. Nem fog megváltozni, ill. adj egyértelmű jelzést, hogy te mit szeretnél, mit nem bírsz elviselni, és meg tudtok-e egyezni, mert ha nem, akkor jobb békében búcsúzni.
2022. nov. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%
szerintem valahol a kettő között van az igazság, én is ismerkedek már 3 hónapja egy lánnyal, általában hetente találkozunk, ő jelenleg barátként tekint rám, és bőven elegendőnek tartja ezt a mennyiséget, nem igazán szeret emberek között lenni, illetve az egyetem miatt amúgy se nagyon van ilyesmire ideje, de szóba jött a kapcsolat is, amivel kapcsolatban megemlítette, hogy azért olyankor csak "illik" többet keresni a másikat, szóval szerintem nincs minden veszve, csak nálad a srác kifejezetten visszahúzódó típus
2022. nov. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!