Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy nagyon különbözőek voltatok mégis nagy szerelem lett, de hamar kiderült, hogy nem működhet a kapcsolat? Hogy lehet az ilyet elengedni, ha ő már nem akarja, mert csak ésszel nézi, de én annyira szeretem hogy meg így is szeretném?

Figyelt kérdés
2022. nov. 26. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az idő megoldja! Hiába akarod, ha ő döntött, előbb-utóbb neked is elő kell venned a jobbik eszedet.

Ami nem működik, azt nem kell erőltetni, ha nem találkoztok le fog csengeni a dolog.

2022. nov. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Igen, volt ilyen, csak a mi esetünkben mindketten felismertük, hogy ez így nem fog működni és utána szakítottunk. Nálunk is ő mondta ki először, de én is tudtam, hogy ez a logikus döntés. Ennek ellenére nem volt könnyű és elég sokáig tartott tovább lépni. Neki is, mert egy jó darabig nagyon féltékenykedett pedig nem is volt reálisan mire. Nem tartottuk a kapcsolatot, csak egyszer-egyszer rám írt és én sose tudtam megállni, hogy válaszoljak.

Végül az segített, hogy teljesen megszűnt a kapcsolattartás és online sem nézegettem, hogy mit tesz ki, mikor elérhető stb. Utána is kellett még jópár hónap, de fokozatosan egyre jobb lett. Azóta eltelt pár év, most már ha találkoznánk se kavarna fel, nem jönnék össze vele többé. Nem bántam meg ami volt, csak most már tudom teljesen elfogulatlanul nézni a dolgot és pontosan tudom, hogy hülyeség lenne és nem működne.

2022. nov. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos a nem találkozunk nem opció, kollégám…
2022. nov. 26. 21:40
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Na az szívás, akkor az valószínűleg nagyon meg fogja nehezíteni, sokkal nehezebb úgy tovább lépni, ha a másikat rendszeresen látod. Akkor csak azt tudom tanácsolni, hogy próbáld meg kizárni amennyire tudod, munkán kívül ne beszéljetek, ne nézegesd a közösségi média felületeken és kösd le magad valamivel, hogy minél kevésbé rajta járjon az agyad. Közben pedig próbáld meg te is reálisan nézni, hogy miért nem működne vele, miért jobb így. Minél előbb elfogadod, annál könnyebb lesz.
2022. nov. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Volt ilyen. Úgy sikerült, hogy idő, idő, idő. Közösségi médián letiltottam, személyesen csak kollegális viszony maradt, ha összefutottunk. Közös programokat lemondtam a közös kollégákkal.
2022. dec. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, mennyi idő volt?
2022. dec. 20. 07:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Fél év volt kb.
2022. dec. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy csak ésszel nézi?
2022. dec. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!