Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kutyám fontosabb, mint a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kutyám fontosabb, mint a párom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a helyzet, hogy kislány korom óta vágytam egy kutyára, de sajnos nem kaphattam. Mikor felnőttem vettem egyet, elég drága fajta, de nem emiatt nőtt a szívemhez. Sok mindenen átmentünk, ott volt mellettem mikor meghalt a nagynénim, mikor elvesztettem az állámos, mikor új állásom lett, szóval együtt sok mindenen mentünk keresztül.


Múlt évben ismertem meg a párom, de mikor összekapom vele akkor a kutyának panaszolom el. Hiszem azt, hogy megért. A párommal közös kasszát vezettünk be, de így kevesebb jut a kutyára, mert a párom szerint túl sok pénzt költök rá.


El akarom hagyni a párom. Nem akarom cserben hagyni a kutyámat egy pasiért. A családom ezt rossz szemmel nézi, hogy tudnám elfogadtatni a döntésem a rokonaimmal?


Komoly válaszokat várok. Trollok kerüljenek. Kösz



2017. szept. 27. 14:40
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
76%
XDDDDDDD
2017. szept. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
92%

Lehet, hogy nem a párod az igazi, mert akkor legalább annyira szeretnéd, mint a kutyát.

Ha van barátnőd, inkább annak panaszold el, mert ő legalább reagál is, a kutya meg mint tudjuk, elvakultan szereti a gazdáját.

Gondold át amit a környezeted, párod mond. Talán tényleg nagyon a kutya van a központban??

2017. szept. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim válasza:
34%
Jézusom...jézusom...várj, mégegyszer elolvasom. És a kutyusod mit mondott? Lehet igaza van pasidnak, becsüld meg őt, mert ő tud vigyázni a pénzetekre.
2017. szept. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
96%
Miért nem keresel olyan férfit, aki hasonlóan kutyaôrült?
2017. szept. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
84%
Egyébként sem mindegy, hogy jó minôségû ételekkel eteted a kutyádat és ezt találja drágának, esetleg kiállításokra jársz vele, vagy csak kutyaruhákra költesz el havonta több tízezer forintot.
2017. szept. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 Metionin ***** válasza:
67%
Valószínűleg rossz választás volt a fickó. Az hogy a kutyának panaszkodsz, szerintem tök normális, én meg a macskának szoktam. A költségek megosztásánál azért nem mindegy, hogy a párod szerint pontosan mire költesz túl sokat a kutyával kapcsolatban. Mert ha az egészségére, a rendes kajára, oltásra stb. akkor meg kell értetnie vele, hogy ezek szükséges dolgok, ám ha mittudomén minden játékot megveszel neki, akkor lehet reális a túlköltekezés. Bárhogy is van, ha úgy érzed hogy nem a megfelelő emberrel vagy együtt, akkor változtass.
2017. szept. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
70%

En senki kedveert nem koltenek kevesebbet a kutyamra, mint eddig. Ezt ne hagyd.


Ezt meg az osszekoltozes elott kellett volna megbeszelni, hogy ki mire menyit szokott kolteni.

2017. szept. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
41%
Te hülye vagy bmeg! Hagyd el szegény csávót, hadd találjon normális nőt.
2017. szept. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
39%
Nagyon beteges, ha a kutya fontosabb, mint a párod! Hagyd el a párod és ne is keress helyette mást. Normális férfi nem fog elviselni így.
2017. szept. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
65%
Ember barátaid nincsenek hogy egy kutyával lelkizel? Jesszus.... Kutyabarát vagyok, de durva ami leírtál. A kutya melletted volt... persze, hisz a gazdája vagy, hol lett volna? Lelép hogy csá, ha munkanélküli agy új gazdát keresek? Olyan dolgokat látsz bele. amik egyszerűen nincsenek. Melletted volt egy halálesetnél? Szerinted nem mindegy a kutyádnak mi miatt vagy szomorú? Adsz egyáltalán esélyt annak a pasasnak hogy bizonyítson, helyet találjon melletted? Ha gyereked lesz, akkor is a kutya lesz az első? hiszen régebb óta lesz veled mint a gyereked....
2017. szept. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!