Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyen esetben, szakítsak?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, de egyre kevésbé tetszenek vele a dolgok.

Egyrészt, egyre apróbb dolgokon képes magát felhúzni és ezt rajtam is levetül. Nem érzem, hogy a kapcsolatunkban nyugalmat hozna. Sőt, most már egyre többször érzem azt, hogy több energiát vesz ki belőlem, mint amennyit ad. Ez együttélés szempontjából azért problémás.

Másrészt, nagyon kevés és rossz a szex. Havi néhány alkalom és akkor is elég visszafogott. Többször is leállítottam, amikor láttam, hogy nem élvezi. Állítása szerint nagyon jó velem, kíván, külsőre is nagyon bejövök neki, de azért az nem így nézne ki szerintem.


Érzelmileg még kötődöm hozzá, szóval gondban vagyok. Ha ez így megy tovább, akkor egyértelműen szakítani fogok, vagy közlöm vele, hogyha ő nem ad meg dolgokat, akkor azt máshol fogom megkapni.


Ti mit tennétek a helyemben? Ha valakit szerettek és kívántok, akkor létezik olyan, hogy havonta csak pár alkalommal fekszetek le vele? Ez nekem annyira abszurd.



2022. nov. 27. 19:43
1 2
 1/13 anonim válasza:
56%
Havi pár alkalom bőven jó. Inkább az a baj hogy nem élvezitek.
2022. nov. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Gondold át szereted e még, milyen vele lenni, hosszútávon tervezel e vele. Minden kapcsolat későbbi fázisán előjönnek problémák/dolgok amik nem tetszenek a másikban, tökéletes embert senki nem talál. Ha fontosnak tartod, akkor erről beszélni kell, hogy mi változott, mi rossz neked, mit szeretnél. Az hogy ki mennyi szexet igényel egyénfüggő, meg nyilván attól is függ mennyi időt töltötök együtt. Ha kompromisszumokat köttök, odafigyeltek arra, hogy a másik mit szeret stb. meg lehet ezt oldani, ha pedig nem szeretnél ebbe erőt fektetni akkor szépen szakítani kell és egy hozzád jobban illő nőt találni.
2022. nov. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

"Ha ez így megy tovább, akkor egyértelműen szakítani fogok, vagy közlöm vele, hogyha ő nem ad meg dolgokat, akkor azt máshol fogom megkapni."


Remélem kivag, mint a macskát sz@rni!😂😂

2022. nov. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%

Beszélj vele a problémádról. Fontos, hogy meg tudjátok ezt beszélni. Lehet ő is többre vágyik, csak nem tudja jól kifejezni.


A leírás alapján viszont rossz a helyzet. Beszélnék vele, adnék pár hetet a változásnak, aztán ha nem történt semmi szakítanék. Ha visszatér a helyzet, akkor újra ugyanez. Kb 3. visszatérés után szakítás


Nem, én kezdeményezek, akár napi többször is, ha pont úgy jön ki, hogy én kívánom meg őt. (Én vagyok a lány)

De vannak, akiknek alacsonyabb a libidójuk, szóval simán lehet, hogy igazat mond, csak ritkán kívánja a szexet. Bár szerintem valószínűbb az, hogy objektíven jól nézel ki, ezt tudja és úgy gondolja ezért biztos tetszel neki, pedig nincs így és nem ismeri magát. Bár nem tudom mennyi idős a párod.

2022. nov. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

1: Őszintén: Havi pár alkalom mire jó huszonévesen? Ne haragudj, de ez eddig minden kapcsolatomban édeskevés volt.


2: Szeretem, de ezt hosszútávon nem bírnám. És mivel szeretem, értelemszerűen gyakran kívánom.

Azzal (sajnos) egyetértek, hogy tökéletes embert senki sem talál, valószínűleg nekem is sokáig kéne keresnem, amíg jobban hozzám valót találnék. Ha találnék. Viszont, a szex szerintem egy olyan dolog, amit normális esetben a párjával csinál az ember. Ha másban lenne hiány, pl. hobbi, azt simán meglehet oldani mással is. A szexet viszont nem hiszem.

Leültem már vele néha erről beszélni. Vagy ő próbált bűntudatot kelteni bennem vagy jött a kifogásokkal.


3: Jól vagy? Ideje lenne felkeresned egy szakembert.


4: Ez az, amit nem értek. Állítása szerint kívánja és kíván engem, de valahogy, amikor együtt vagyunk, akkor mégsem történik meg a dolog...

Én is úgy vagyok, ahogy te és az előző barátnőim is mind így voltak. Volt, hogy ők kezdeményeztek, de ha még én is többször, akkor érezni lehetett, hogy ők is akarják. (Persze, azt megértettem, ha valami baj volt és ezért nem.)

Huszonévesek vagyunk mind a ketten.

2022. nov. 27. 20:00
 6/13 anonim ***** válasza:
51%

Miért adna neki 3 esélyt, ha nem csak a szexről van szó?


"Egyrészt, egyre apróbb dolgokon képes magát felhúzni és ezt rajtam is levetül. Nem érzem, hogy a kapcsolatunkban nyugalmat hozna. Sőt, most már egyre többször érzem azt, hogy több energiát vesz ki belőlem, mint amennyit ad. Ez együttélés szempontjából azért problémás."


Nem értenek egyet sem az ágyban sem azon kívül.

Lehet a párod azért nem akar veled szexelni, mert hiányol valamit, amit te nem veszel észre.

Kellene egy jó, őszinte beszélgetés, de annak semmi értelme, hogy szexxel akarod a problémákat orvosolni... Vagy vele, vagy akár mással.

Ha van egy kis esze, akkor szakít veled, mert téged főleg a szex zavar, de hogy a problémák mögé nézz ahhoz már lusta vagy, inkább végett vetnél az egésznek vagy más személyt "khhmm" - öznél.

Semmi tisztelet nincs benned iránta, hogy nem szakadt le a plafon, amikor a szerető részt írtad nem tudom, de komolyan. XD

2022. nov. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

6: Ha hiányol, nyugodtan mondhatja. Többször is rákérdeztem. (Bár, gondolom, akármit írok, rám vernéd, hogy én vagyok a hibás és a rossz.)

Szexel nem akarok minden problémát orvosolni, szexel a kevés szex problémáját akarom orvosolni. (Bár, ettől függetlenül, amikor több szex volt, utána nyugodtabb volt.)

Elárulnád, hogy azt mire alapozod, hogy lusta vagyok a problémák után nézni? És miért szakít, ha van egy kis esze? Rólam úgy kb. az égvilágon semmit sem tudsz.

Tisztelet van bennem iránta, ezért nem csalnám meg, hanem nyíltan közölném a dolgokat.

2022. nov. 27. 20:13
 8/13 anonim ***** válasza:
25%

Tudod mi a tisztelet?

Hogy ha szereted tényleg ahogy írod, akkor nem úgy állsz hozzá, hogy:

"Figyelj csak kicsim úgy érzem szakitanunk kellene, mert kevés a szex, de ha gondolod együtt maradunk, viszont ha nem dobod be magad, akkor szeretőt tartok melletted!"


Ez ultimátum, semmi más!

Mindenki azt írta, hogy vagy engedd el, vagy együtt próbálkozatok helyre hozni ha szereted.


Én meg azt, hogy úgy nem lehet semmit, ha te döntések elé állítod!

2022. nov. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8: Itt a kérdés, nyugodtan leírhatod az alternatívákat. Gondolom, ez szándékodban sem állt, szimplán kiadni a napi stresszt. Sikerült?
2022. nov. 27. 20:26
 10/13 anonim ***** válasza:
85%

Huszonéves vagyok és hidd el, baromira nem a szex tart össze egy kapcsolatot. Az csak azokét tartja össze ideig óráig, akiknek semmi egyéb jó nem származik belőle. De ne mondja már nekem semmi, hogy többet er egy fárasztó munkanap után vagy egy stresszes hét végén egy szex, mint az, hogy van időd beszélni a paroddal, hogy elmentek ketten csinálni valamit vagy egyszerűen csak élvezitek egymás tarsasagat. A szex fontos, igen, de messze nem annyira, mint az összeillő személyiség vagy a jó kommunikáció. Ha a szex tartana össze minden kapcsolatot, akkor hatvan évesen mindnekinek szinglinek kene lennie, nem?


24N

2022. nov. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!