Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem vesz a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vesz a barátom ajandekot? bővebb lent

Figyelt kérdés

Nem feltétlen erre iranyul a kérdésem inkább másra miert tette ezt ,tudja a párom hogy nem haragszom,esik rosszuk ha nem kapok ajandekot az anyagi helyzetet nézve ,de mondtam ha ugy van lepjen meg egy egy levelel valami kis aranyos szoveggel vagy rajzoljon mert szépen tud.

Most voltunk egy évesek (mar rég óta ismerjuk egymást) es nekem sem volt sok de csinaltam neki kézzel készíthető ajandekot ,dobozt tele konfetikkel ,kozos kep ,csokik stb ilysn aprosagok de nagyon szép volt tenyleg szivem lelkem benne volt, ő viszont egy karkotovel lepett meg aminek nqgson orultem mert régóta szerettem volna ,de ez egy hasznalt karkötő vagy okyan amit a földön talál az ember... normális hogy rosszul esett ez nekem ? Szerintetek miért csinakta ? jobban esett volna ha nem ad semmit :D köszi a valaszokat


L,F :22evesek vagyunk



2022. dec. 4. 12:14
 1/10 A kérdező kommentje:
A karkötőn látszik hogy régi egy használt karkötő tenyleg amit a foldon talál az ember a huzomaja is el volt szakadva :/
2022. dec. 4. 12:18
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem tűnsz 22-nek.
2022. dec. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló a kerdesem nem erre irányult 🤗
2022. dec. 4. 12:22
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos a pasik hulyek a vasarlashoz, pl.lejart szavatossagu csokit adnak stb. De te tudod szeret- e igazan es ez most igy sikerult vagy telleg nem vagy neki fontos.
2022. dec. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egybeknet nagyon aranyos fiú,jegyben járunk raadasul ,minden tökéletes tényleg csak ez a talált ajandek kkcsit csunyan jott ki sajnos , nem reagaltam le rosszuk mondtam neki tetszik csak majd atalakitom kicsit hogy jo legyen a méret, tényleg egy csupa szív srac ,csak ez igy kicsit csúnyán jött ki igazsag szerint
2022. dec. 4. 12:42
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Egy éve jártok de már jegyben vagytok?
2022. dec. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%

"A karkötőn látszik hogy régi egy használt karkötő"

Talált ajándék??

Honnan veszed?

Lehet, hogy a nagymamájáé volt.

2022. dec. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen beszéljétek meg. Szeretitek egymást, neked ez nem esett jól. Úgy érzed, hogy egy aszimmetrikus helyzet állt elő, mert te sok gonddal, szeretettel készítettél neki vmi ajándékot, ő meg nem. Tényleg nagyon fontos, hogy tudjatok kommunikálni. Ne a sértettségedet emeld ki, hanem azt, hogy neked fontos az ajándék, legyen az bármilyen egyszerű dolog. Lehet, hogy neki ezek a dolgok nem fontosak.


Szerintem mindent meg lehet beszélni, ha jószándék és szeretet van bennetek egymás iránt.


Sok ilyen dolog van az életben, ahol két ember teljesen mást vár el. Például van olyan, aki utálja, ha foglalkoznak vele, amikor beteg, a másik meg nagyon vágyik rá, hogy ilyenkor kedveskedjenek neki, érdeklődjenek, stb.


Tanuljátok meg egymást kezelni. :)

2022. dec. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

1 éve vagytok együtt, de már jegyben jártok.

22 vagy, de a probléma mértéke és a megfogalmazása olyan, mintha egy 13 éves írta volna ki.

Ez nem túl bíztató...

2022. dec. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Mi megtehetjük, hogy ajándékozzunk egymásnak ( hála istennek🙏🏼) de nem ajándékozunk :D Inkább közös élményeket szerzünk. Nem az ajin múlik a szerelem de ha igen az már rég rossz. :)

2022. dec. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!