Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben a helyzetben mi lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben mi lett volna a normális döntés?

Figyelt kérdés
A csütörtök és péntek szabad volt ezért a kollégák szerveztek egy 4 napos kiruccanást a szomszéd országba. Hívtak engem is de nem fogadtam el amíg nem beszélem meg a párommal. Én szerettem volna menni mivel ő amúgyis dolgozott és hétvégére se volt semmi programunk. Őszintén engem meglepett amikor azt mondta, hogy megharagszik ha elmegyek nélküle. Nem mentem el, hogy ne legyen veszekedés belőle de kicsit bánt, mert én nem így reagáltam volna fordított esetben. Mindig amikor volt valami programja a barátnőivel én bátorítottam, hogy érezze jól magát. Önző vagyok mert elmentem volna nélküle?
2022. dec. 5. 20:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha te egy irányítható kisgyereknek érzed magad, akkor jól döntöttél. Ha viszont egészséges felnőtt párkapcsolatot szeretnél, akkor ebből most kilépsz.
2022. dec. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Valóban papucsként viselkedtem...de nem tudtam, hogy mi a normális ebben az esetben. Nincs sok tapasztalatom a kapcsolatok terén.
2022. dec. 5. 20:12
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szabad a másikat visszafogni. Egy teljesen normális dolog a munkatársakkal elmenni csapatépítőre.
2022. dec. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb te se engedd el sehova! Ha mégis elmegy, mint macskát kakilni!
2022. dec. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%

Bírom, hogy itt a gyakorin mindig az a megoldás, hogy "dobd ki". :D Semmi köztes dolog, például hogy: "beszéljétek meg", vagy ilyesmi.

Rendszeres a kérdések alatt ez. (Tisztelet a kivételnek persze.)

2022. dec. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
#5 hát ilyen kontrollmániással hiába beszéli meg a dolgot, nem fog változni. Sőt csak rosszabb lesz idővel. Tapasztalat.
2022. dec. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mehettel volna.
2022. dec. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

5-ös, aki azzal kezdi, hogy megharagszok, ha elmész - azzal nincs mit megbeszélni.


Minek? Vagy "megdumáljátok", majd miután hazamentél jó esetben "csak" csenddel büntet.

2022. dec. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a „megharagszom, ha elmész” egy hatalmas érzelmi zsarolás. Párkapcsolatban is meg kell tudni húzni a határainkat. Néha szüksége van az embernek egy kis külön töltött időre, ezt mindkét félnek meg kell értenie.
2022. dec. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként mondom, hogy rosszul tetted, hogy nem mentél.
2022. dec. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!