Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOS, ti mit tennétek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS, ti mit tennétek ilyen kapcsolattal?

Figyelt kérdés

Én most még nem tudok dönteni.


3 hónapja együtt, de sajnos nem tudunk gyakran találkozni. Bár, ismerkedünk már jó fél éve. Az utóbbi két hónapban egyre jobban kibuknak a gondjai.


Vannak öngyilkos gondolatai, időnként agresszív gondolatai is, amiket magába fojt. Családja elől elzárkózik, általában is kerüli az embereket, nagyon sokszor rossz a kedve. Nem olyan a munkahelye, amilyet ő elképzelt volna, és lehet, hogy még egy, vagy több évig nem is lesz másik.


Segítséget kérni nem akar, és én úgy érzem, ha nem fog, így is marad minden. Három napig jól van, utána megint nem, és ez hetenként hullámzik. Teljesen labilis.


És ami köztünk van, koránt sem stabil, nem tudom, mennyit jelentek neki, az érzéseiről nem beszél, hanem a bajairól főleg. Rengeteget gondolok arra, hogy ha ő tényleg ennyire utál az életében mindent, és ilyen sötét színű a számára minden, akkor mi értelme van a találkozásainknak egyáltalán.


(Legközelebb személyesen meg is kérdezem majd, mit gondol erről.)


Félek, mert ő nekem valóban sokat kezd jelenteni. De ha én neki csak valaki vagyok, akivel éppen el lehet tölteni az időt, ha nincs jobb dolga, akkor ennek így nem sok értelmét látom.


Ti meg tudnátok maradni olyan ember mellett, akinek tartósan nagyon negatív életszemlélete van, és nagyon labilis?


L/24


2010. szept. 30. 18:36
1 2
 1/18 Moszuke ***** válasza:

őszinte leszek. nem olvastam tovább ennél a résznél:


Vannak öngyilkos gondolatai, időnként agresszív gondolatai is, amiket magába fojt.


a válaszom:

ezt a kapcsolatot mindenképp, mihamarabb oldd fel.

2010. szept. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi. Őszintén, mikor még csak ismerkedtünk, és először meghallottam mindezt tőle, nekem is ez volt a legelső gondolatom. Aztán mégis hagytam tovább történni a dolgokat... mostanra pedig már megszerettem. Lehet, hogy magam alá ástam a gödröt.
2010. szept. 30. 19:01
 3/18 anonim ***** válasza:

Sajnos tényleg az lenne a legjobb, ha felbontanád.:(

Ha nem tudod megvígasztalni, nem tudjátok egymást boldoggá tenni, csak keserű életed lesz. Beszélj vele, mondd meg neki őszintén, amit gondolsz, de vigyázz, nehogy negatívan értelmezze és megsértődjön.

2010. szept. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ha szereted őt és van benne szeretni való, úgy nehezebb a helyzet. Szerintem egy egészséges ember boldog tud lenni a szerelmével, vagy nagyon jó barátjával. Persze depressziós és idegesítő lehet az a sok negatív dolog, amit mond, de akkor próbáld meg pozitív irányba terelni a témát, a dolgokat. Később roszabb lehet a szakítás főleg rá nézve.

Pszichológushoz kell vinni, hogy nem képes szeretteivel megoldani a bajait és nem szabad sokat egyedül hagyni, mert abból nem lesz sok jó.

2010. szept. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy, hogy a fájdalom vagy a gyűlölet beszél belőle. Te jobban ismered. Ha a gyűlölet, akkor gondolkodás nélkül jobb, ha hagyod.
2010. szept. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha nem jelentenél neki semmit, már rég nem beszélne veled.
2010. szept. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszi nektek is. Nem akar pszichológushoz menni, hiába tépem érte a számat hetek óta. És úgy érzem, vigasztalni sem tudom. Időnként megkönnyebbül, ha elmondja nekem, ami a fejében jár, de ennyi. Pár nap múlva kezdődik az egész előről.


Sajnos nem érzem azt, hogy én olyan húzóerő lennék a számára, aminek annyira tudna örülni, hogy kicsit másként nézzen dolgokat. Fogok vele erről beszélni.


Lehet, hogy depressziós, tényleg nem tudom... gyanús abból, amiket mesél. Kértem, hogy keressen fel egy szakembert, aki megnézi, mert ez nem játék, de hiába.

2010. szept. 30. 19:16
 8/18 A kérdező kommentje:

Igen, valamit biztosan jelentek neki, csak nem mindegy, hogy mit.

Most olyan élethelyzetben van, hogy a barátai távol vannak, nem jár el sehová, nem tud ismerkedni.

Lehet, hogy tényleg jelentek neki valamit, mint nő, mint társ. De az is lehet, hogy inkább csak kapaszkodik belém emberileg, és a társaságomba. Hogy néha, ha egyedül van, legyen hogy eltölteni az idejét, ha nincs más. ... :S... de ezt meg fogom kérdezni tőle.

2010. szept. 30. 19:18
 9/18 anonim ***** válasza:

Minden ember más és máshogyan gondolkodik, ezért nem merek adni így konkrét ötletet, mivel nem ismerem a barátod.

Egyébként mik a gondjai??

3 hónap még nem olyan sok idő. Biztos hatsz rá valamennyit.

Legalábbis, ha értelmes...

Van olyan ember is, aki csak el akarja szúrni más életét, de nem hiszem, hogy ő ilyen, azt te is látnád.

2010. szept. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Hát... tényleg nem sok idő három hónap. De mindent összevetve már 7 hónapja folyamatosan találkozgatunk és beszélgetünk. Azért "számítom" magát a kapcsolatot 3 hónaposnak, mert akkortól van köztünk testi kapcsolat is.


Gondolatai:S. Jó sok gyógyszert bevenni... autóba ülni és nekimenni valaminek...:S... a többit jobb, ha nem részletezem.

2010. szept. 30. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!