Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy reagalnátok ha a parotokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagalnátok ha a parotoknak akivel csak pár hónapja vagytok együtt az lenne a problemája hogy ha átmentek hozzá akkor nem mosogattok el es nem takarítotok nála? Meg hogy szerinte erre a nőnek jobban kellene figyelni mint a férfinak?

Figyelt kérdés

Nemrég szakítottunk a baratommal és ilyeneket mondott.. nem tudom eldönteni már hogy most tényleg ez a normális ahogy ő gondolja és én vagyok "lusta" meg nem "eleg hazias" mert nem csináltam nála ilyeneket...

Masoknál is így van? Vagy én fogtam ki rossz pasit?



2022. dec. 7. 19:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
11%

Azt megkérdezhetem, hogy a saját koszos tányérjaidat kellett volna elmosnod vagy azt, ami az alatt keletkezett, amíg nem voltál ott?


Nyilván, ha az előbbit veti a szemedre, az érthető. Az utóbbi az nem.


A seprés dettó. Főztetek vacsit és azért lett kosz vagy ő se sepreget?

2022. dec. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

"szerinte erre a nőnek jobban kellene figyelni mint a férfinak"


Ezen a ponton röhögném képen és többé nem látna.

2022. dec. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
78%
Anyukája is nő, ő majd figyel, átmegy és elmossa a kisfia tányérkáját meg összesöpri utána a sarat. Mert te nem az anyukája vagy. Ő viszont egy életképtelen kisfiú.
2022. dec. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
34%

A 11-es vagyok. A lepontozás alapján komoly, hogy egy több hónapos párkapcsolatban szerintetek nem normális dolog, ha heti 2x a páromnál alszom, akkor elmosom a tányérjaimat magam után és rendet rakok?


Meg mondjuk, ha használtam a konyhát (és előtte tiszta volt), akkor elrakom magam után az edényeket, elmosogatok és felsöprök?


Nekem ez tök fura. Nő és férfi esetén is elvárnám, hogy legalább, ha heti 2x nálam alszik, akkor 1) ne nekem kelljen vendégül látnom, hanem azért szálljon be a bevásárlásba néha 2) azért ne nekem kelljen már körülugrálnom és elérakni a kaját meg az innivalót, hanem legyen annyira önjáró, hogy kiszolgálja magát és el is pakol maga után.


Vagy ti nem ezt csináljátok egy több hónapos kapcsolatban?

2022. dec. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
78%

#14

Mifelénk alap, hogy a vendég nem mosogat.

2022. dec. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
85%
#14 heti 2x új kapcsolatnál még nem sok. Az még a vendég kategória. Úgy kb fél év után, vagy akkor ha huzamosan tölt hosszabb időt a másiknál mondjuk 2-3 napnál többet, akkor nyilván alap. De úgyhogy este jön, és másnap megy el, addig össze se tudja koszolni annyira a lakást. Meg két ember tányérja az semmi. A kérdésben inkább az jön le, hogy az amúgy is elvégezendő házimunkát nem végzi a kérdező és a kisfiú ezt sérelmezte. Én így értelmeztem.
2022. dec. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
34%
Vendég v. a "párja"..?
2023. jan. 3. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#15!Alapvetően én is így gondolom. Viszont 2 ellen példát is tapasztaltam, (szilveszteri ) kislétszámú baráti,rokoni ott alvós összejövetelen.

1) unokatesóm panelban lévő fullos, modern berendezésű lakásában másik unokatesóm ragaszkodott ,hogy ő mosogat el. Lehet hülye vagyok de nekem, olyan intim szféra más mosogatója...másrészt paráztam kárt teszek a berendezésben.

Másik eset,van egy haverom, élete szerelme megcsalta azóta szemében minden nő egy... nála szilvesztereztem a szülei hatalmas de 30 éves házában,szülei elutaztak a testvéréhez. Hordta fel a netröl megismert csajokat és ő is elvárta,hogy mosogassanak ahogy tőlem is mert ott voltam 2 napot.

Amúgy nagyon is tisztára mosogatok kézzel,bírom a forró vizet is (szerintem az is hozzájárúl a tisztasághoz a vegyszer melett) de nagyon utálok , ha egy nő magától mosogat nálam és jó az ágyban...veszem a gyűrüt;).

Lehet sóherság de én csak amennyire muszáj annyira koszolok mindent voltak olyan pár éjszakás kalandjaim akik minden tányért kikentek, ha nincs idő egyből mosogatni...

Porszívózni férfi létemre szeretek.

2023. aug. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!