Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos, hogy ezen kiakadt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy ezen kiakadt a párom, vagy túlérzékeny volt?

Figyelt kérdés

Tegnap este egy fárasztó nap végén kicsit borozgattunk, beszélgettünk. Aztán felhívta egy ismerőse, és amíg beszélgettek, unalmamban bekapcsoltam a pc-t és játszani kezdtem a Postal 4-gyel.


A csajom játékmentését töltöttem be, és elkezdtem rampage-elni. Lefejeztem pár embert a repülő sarlóval meg a bumeráng-machetével, meg kilocsoltam egy kis napalmot is. Itt jön a baj! A belvárosba érve sorra elővettem az inventoryból a macskákat, gránátot dugtam a fenekükbe, és felrobbantottam velük egy tucatnyi NPC-t (nem játékos irányította karaktert) az Anu's Inn környékén.


Mikor visszajött a csajom, és meglátta, mi a helyzet, totál kiakadt, hogy a nagy nehezen összegyűjtött macskáit elpazaroltam gránátnak, mikor ő azért raktározott be belőlük, hogy hangtompítóként az AK-47-es csövére húzza őket.


Tisztára berágott rám, azt mondta, nem tisztelem a munkáját és az eredményeit. Mondtam, hogy fogok neki új macskákat, de pufog rám akkor is. Jogosan?



2022. dec. 8. 06:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Durrogás helyett töltse vissza a mentését, aztán minden úgy lesz, ahogy hagyta.
2022. dec. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett volna, ha csak nem mented el újra?
2022. dec. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Rámentettem sajnos, quicksave volt...
2022. dec. 8. 06:56
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Abszolut jogos. En is kiakadnek, ha valaki elkezdene a simjeim eletet ugy alakitani ahogy neki tetszik vagy life is strange-ben donteseket hozna majd mentene. Fuu igazabol mar csak a gondolatan is felb.sztam magam xd
2022. dec. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
😆😆
2022. dec. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%
Kerdes jelentve, rossz kategoriaban van. A humor kategoria erre a megfelelo hely.
2022. dec. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

Más mentésével miért kell játszani?

Engem is ki akasztott volna, ha pl Dark Souls ban, egy nehéz boss előtt vagyok és más győzi le helyettem úgy, hogy nem tudok róla.

Úgyhogy, jogos a kiakadása.

2022. dec. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jogos.
2022. dec. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%
Ha meg nem multatok el 16, akkor jogos.
2022. dec. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
42%
Nagyon gáz szerintem,hogy ennyire el vagytok merülve a játék világába.Inkább dugjatok nagyokat és hagyjátok ezt a sok baromságot!
2022. dec. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!