Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elkerülően kötődő férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkerülően kötődő férfi milyen a kapcsolataiban?

Figyelt kérdés
Az utalhat arra, ha a férfinak kicsi az intimitás igénye, nem szeret bújni, sokáig a teszi kontaktust sem bírja, inkább megy a dolgára. Szex rendben van ennek ellenére. A problémák közül az érzelmi problémákat nem lehet vele megbeszélni, mert kitérő válaszokat ad, kerüli a konfliktust.

2022. dec. 10. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Nőként tudok erre válaszolni (hátha az is segít). Nehezen tudom kifejezni az érzéseim, zavarba jövök ha a másik fél mondja nekem. Alapból nem kerülöm a konfliktust, de nehezen húzható ki belőlem a problémàm. Nehezen tolerálom a túl gyorsan, intenzíven haladó kapcsolatokat. Nem bízok meg senkiben sem. Ehhez terapeuta kell. Sokat tud segíteni az önkifejezésben.
2022. dec. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen a gyerekeim apja. Olyan magányos leszel a kapcsolatban, mint még soha.
2022. dec. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Miért leszek magányos?
2022. dec. 11. 17:56
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert érzelmileg elérhetetlen. Nem lehet vele megbeszélni a problémákat, mert menekül minden elől, nem tudja elmondani, hogy mi van benne, és nem fogja megérteni, hogy mi van benned. Egy idő után csak üresség lesz benned, nem fogsz tudni kapcsolódni hozzá. Katasztrófa, komolyan.
2022. dec. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem szerettel nagyon bele, MENEKÜLJ! 8 hónapja kezdtünk ismerkedni a legjobb fiúbarátommal, lelki társammal. Soha nem voltam ilyen magányos. Minden nap sírok. Mert szeretek, remélek. De pár nap múlva elengedem. S meghal egy részem. Én is sérült vagyok. Kötődésre, figyelemre, minòségi időre vágyom. Pont ez hiányzott. 2,5 hetente taliztunk. Mióta szembesítettem a bajokkal, nem hogy nem beszéli meg, hanem október vége óta nem láttam! S érzem, hogy szeret. Pont ez a "baja". Menekülj, míg nem sérülsz!
2022. dec. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már megszívtam azt hiszem…:( én nem tudom, hogy szeret e, vagy sem. Valahol biztos, de önmagát jobban szereti sokkal. Az én igényeim, szükségleteim eltörpülnek…. :( és menekül, amikor próbálnék ezekről vele beszélni.
2022. dec. 14. 09:25
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne tervezz vele családot, mert tényleg rámész.

Van neki is kiút ebből, ha felismeri, hogy nem működik jól, nagyon nehezen elkezdhet megnyílni, nyilván segítség kell. A gyerekeim apja akkor kapott észbe, mikor már külön voltunk és elkezdtem ismerkedni. Én látom, hogy rendbe lehet ezt a kötődési stílust tenni, de már szinte késő neki.

4-es hsz voltam.

2022. dec. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Enyhe autista hajlamra utal.
2023. máj. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!