Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A múltban homoszexuális (biszexuális is), most pedig heteró kapcsolatra vágyik?

Figyelt kérdés
Pár hónapja ismertem meg a barátom, aki másfél hónap után elmondta, hogy nemcsak nőkkel, hanem férfiakkal is lefeküdt, sőt, párkapcsolata is volt. Most a nők jobban vonzzák, majd családot, gyerekeket is szeretne. Néha azt érzem, hogy nem kíván eléggé, több együttalvásból nem lett szeretkezés. Nagyon jó ember, de néha hiányzik a szex, a szenvedélyes vágyak, hogy orálisan is kielégítsen. Nem tudom mit tegyek. Adjak még esélyt, vagy hagyjam?

2022. dec. 11. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Barátnak jó, párkapcsolatra nem.
2022. dec. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki az aggályaidat, beszéljétek meg, és aztán dönts.

Simán lehetséges, hogy valaki mindkét nemhez vonzódjon, én is így vagyok vele, nem lehet minden biszexre általánosítani. Az egyénfüggő, hogy kinek mekkora a libidója.

2022. dec. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is biszex vagyok, fiatalabb koromban csak pasikkal voltam, méghozzá passzív szerepben. (Igaz, lányokkal is lettem volna, csak náluk nem volt nagy sikerem.) Most meg boldog (heteró) kapcsolatban élek, immár két éve. Nem mondom, hogy nem hiányozna az érzés, amikor valaki "bennem van", de ezt simán áthidaltuk egy "játékszerrel".

Az, hogy a szexuális igényetek különböző, az meg egy olyan dolog, hogy ha lehet ésszerű kompromisszumokat kötni, akkor érdemes folytatni, de ha mondjuk neked lényeges, hogy ő is orálozzon, meg hogy többször legyen szex, ő meg nem vágyik / nem hajlandó erre, akkor nem hiszem, hogy érdemes kapcsolatban maradni.

Bár én úgy érzem, nálad nem is igazán a szex a probléma, hanem a félelem, és a bizalmatlanság. Folyamatosan rettegsz, hogy elhagy egy férfiért, vagy emgcsal, vagy hogy mivel nem férfi vagy, így nem vagy neki elég jó.

2022. dec. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%

Egy igazi heteró nőnek, igazi heteró férfi kell, ha jó szexet akar.

Minden más opció csak lagymatag maszatolás.

Ebből indulj ki, és ne komplikálj tovább kicsi.

2022. dec. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem bíznék benne melegként. Aki korábban azt állította hogy a fiúkat szereti és közben kitalálta hogy heteró kapcsolatra vágynék, azzal én nem akarnék kapcsolatot. Kérdező, az ilyen embereknél majd jön az a sztori, hogy most fiúval akar lenni és biztosan meg fog csalni a hátad mögött.
2023. szept. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!