Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Végleg kiszerettem belőle és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végleg kiszerettem belőle és már menthetetlen ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés
A párommal nyáron jöttünk össze. Nagyon sokszor megbántott, ugy ereztem, hogy nem biztos a kapcsolatunkban, nem törődött velem, nem figyelt rám eléggé, en pedig nagyon szerelmes voltam, emiatt mindent elnéztem neki és mindig ott voltam, amikor neki volt szüksége rám. Olyanokra kell gondolni, hogy pl a munkájára vagy az elethelyzetere hivatkozva akár egy hétre is eltűnt es ez idő alatt nem is beszéltünk. Emiatt szakítottam is vele es azután kezdett el gyorekestul megváltozni. Elmondta, hogy akkor még nem volt belém szerelmes, de most mar rajott, hogy velem akarja leelni az életét. Jelenleg mar nem tudnek mibe belekötni annyit valtozott es őszintének is érzem ezt a részéről, szeptember óta nagyon igyekszik. Nekem viszont nincs kedvem mar hozza, de nem csak hozzá, hanem semmihez se. Rengeteget alszok, semminek nem tudok örülni és teljesen üresnek érzem magam érzelmileg, ugyanakkor maskor ilyenkor tudtam, hogy ennek a kapcsolatnak lőttek ha igy érzek es nem szomorkodtam miatta, most szomorú vagyok, hogy már nem erzek semmit. Probalok erdekes lenni hogy ne unjon ram es ne legyen vege, de lehet hogy csak magamra vetitem ki amit erzek es valojaban mar nekem unalmas ez az egész kapcsolat. Es azt se tudom, hogy ez ra iranyul-e vagy velem van a baj, es depressziós vagyok, mert ahogy írtam az elet mas területén sem érdekel jelenleg semmi. Már kertem időpontot pszichológushoz is, mert erzem, hogy valami nincs rendben, de oda majd 1 het mulva fogok menni, addig kíváncsi vagyok ti kívülről hogy látjátok a helyzetet?
2022. dec. 12. 00:24
 1/2 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem egy ennyire friss kapcsolatban még a seggeteket kellene a földhöz verni örömötökben, hogy együtt vagytok és igencsak intő jel, ha előbb az egyikőtök, majd a másikótok hátrál ki belőle érzelmileg.
2022. dec. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jól érzed, hogy problémás a viselkedésének a változása. Ennek igazolására azt javasolnám, hogy kicsit legyél engedékenyebb, szerelmesebb és látni fogod, hogy (szerintem) megint el fog tűnni egy hétre, legalábbis ha úgy érzi, hogy benne vagy a hálójában. Ha ez igazolódik, akkor az egy erős lökés lesz arra, hogy végleges döntést hozz. Megvan az esélye, hogy ez a feltételezésem nem igaz, de szerintem igaz.
2022. dec. 12. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!