Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feleségül kell venni a párodat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségül kell venni a párodat ha már voltál házas? Követelheti az új pár hogy őt is vedd el feleségül?

Figyelt kérdés

2022. dec. 12. 08:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindkét oldalról pocsékul hangzik.
2022. dec. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Elég szar életed lehet otthon. Biztos ez a nő volt a legjobb az összes közül?

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2022. dec. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem! Törvény tiltja, hogy követeljen!

Most komolyan, miféle kérdés ez?!

2022. dec. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Nem KELL elvenned! Viszont ha nem veszel el, nekem sem KELL veled lennem. Ennyire egyszeru
2022. dec. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

Soha nem értettem ez hogy merül föl hosszú kapcsolatban. Eleve a legelején tisztázom, hogy házasságpárti vagyok, tehát, idővel szeretnék férjhez menni és egy házasságba akarok szülni. Mások ezt évek után pendítik meg először? Vagy az elején hazudik az egyik fél, hogy mik a hosszútávú tervei, gondolatai egy kapcsolatról? Vagy valamelyik fél azt hiszi, hogy majd a másik véleménye varázsütésre változik?

Ugyanannyi joga van szakítani, amiért nem veszed el, mint amennyi neked van ahhoz, hogy elvedd, vagy épp ne. Ilyen téren teljes a szabadság.

2022. dec. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Noren1989 ***** válasza:
94%

Jesszumpepi.


Nem, nem kell semmit megtenned, amit nem akarsz.

2022. dec. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell megtenned. Amit illik megtenned az az, hogy közlöd “ nem veszlek el”. Ő meg eldönti, hogy veled marad, vagysem. Lehet ő isszerezne gyereket. Ne rabold az idejét.
2022. dec. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%

ma 08:49

Igen amúgy, van aki hazudik. Èn most egy hónapja szakítottam a barátommal. Az elejèn letisztáztam, hogy max 3 èven belül gyereket szeretnèk. Egyet is èrtettünk. 2 èv kapcsolat után kezdte el pedzegetni, hogy mègsem. Aztán pár hónapja kijelentette, hogy neki márpedig nem kell gyerek, szerinte akinek van, csak szenved vele, ès feladja önmagát, amihez neki semmi kedve.

Most meg ő van vèrig sèrtve, mert kimondtam a vègèt.


Szóval kèrdező, ha az elejèn le voltak tisztázva a szándèkok, ès kamuztál, semmi garancia, hogy veled marad. Ugyan elvenned nem kötelező, de neki sem az veled maradnia.

2022. dec. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
Jogilag nyilván nem vagy rá kötelezhető. De elég megalázó suttyóságnak tartom, amikor valaki az "elsőnek" mindent megad, feleségül veszi, az "újat" meg ha a fene fenét eszik sem venné el. És ilyenkor jönnek a beteges magyarázkodások, azzal érvelve, hogy hát az első házasság nem sült el jól. És ezért ugye az új barátnőt/élettársat kell büntetni.
2022. dec. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Noren1989 ***** válasza:
0%

#9, akármilyen fura, az említett berögződések bizony abszolút reálisak is lehetnek.


De mondok jobbat, változhat is az ember felfogása.

2022. dec. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!