Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Követelheti a párom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Követelheti a párom, hogy váltsak munkahelyet?

Figyelt kérdés

Külföldön élünk egy kisvárosban, de mindketten a fövárosban dolgozunk. Én nagyon jól keresek, ö csak diákmunkázik apróért.

Állandóan zaklat, hogy kinézett nekem egy munkahelyet, ami a házunktól 10 percre van, mert ö nem akarja, hogy én is a fövárosba jàrjak. Az új hely keveset fizet. A jelenlegi helyemen mindig szerda a szabadnap, így vásárolhatok bent a városban. Az új helyen vasárnap a szabad csak, amikor minden zárva.

Ragaszkodik hozzá, hogy váltsak munkahelyet, ö szarik rá, hogy szeretem a régit.

Állandóan azzal zaklat, hogy vagy mondjak fel és maradjak otthon, és élünk segélyböl, vagy keressek egy kevesebbet fizetö helyet, mert ugye nekem több pénzem van így, mint neki


2015. szept. 19. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülye.. Mondd meg neki, hogy szereted a munkádat, jól megélsz belőle, és nem fogod ott hagyni.


Miért nem akarja, hogy a fővárosba járj?! Ő is ott dolgozik, akkor?!

2015. szept. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Egyébként ha ennyire hajthatatlan, akkor kidobnám a francba. Ez a hozzáállása nem csak ebben fog megnyilvánulni, hanem sok minden másban is.

Szóval inkább megmondanám neki, hogy ha ezen nem változtat sürgősen, akkor te meg kidobod.


Ne mondd, hogy de szereted, mert tök mindegy. Gondolkozz józan ésszel. Ha jól sejtem te vagy a nő. Mi lesz ha gyereketek lesz?! Birtokolni akar téged, erről szól ez az egész.

2015. szept. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Követelheti a párod, hogy válts munkahelyet. Te meg nagy ivben le-zarhatod a követelését hiszen csak az irigység és gyerekes dili beszél belöle. Kár rá pazarolnod az idödet.
2015. szept. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Illetve ezentúl nagyon vigyáznék a pénzemre... A világért se tegye rá a kezét és nyúlja le..
2015. szept. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

"Követelheti a párom"


1. Párkapcsolatban nem szoktunk követelőzni.

2. Komplexusa van, és ahelyett, hogy ő "fejlődne" a te magasabb szintedre, téged akar lehúzni az ő alacsonyabb szintjére.

3. Én gyűlölöm és lenézem a segélyen élősködőket és az életképtelen embereket, de ha neked egy ilyen "pár" kell, te dolgod.

4. Nem tud valaki valami jó bulit ma este? Berúghatnékom van...

2015. szept. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha sakkban tud tartani azzal hogy megvonja a nunit akkor követelheti....
2015. szept. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 omba ***** válasza:

Kicsit értelmesebb megoldás lenne a problémájára, ha ő keresne olyan lehetőséget, ahol nem apróért dolgozna.

Ne változtass, egy életed van, mire föl rontanád el?

2015. szept. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem èrtem. A párod egy lúzer, azt szeretné te is az legyél. Miért a párod?
2015. szept. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem is kisebbségi komplexusa van, hogy te keresel többet. Nő vagy vagy férfi? Ha nő: a férfiakra az idők során ráragadt, hogy erősebbek a nőknél, nekik kell a családot fenntartaniuk, bennük van ez az ösztön. Beszélgess el vele, hogy miért szeretné, hogy munkahelyet változtass, mondd meg neki, hogy szereted a mostanit. Esetleg az is segíthet ha felírod egy lapra a pro és kontra érveket. :)
2015. szept. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A te párod egy kissebbségi érzetes balfék, óvodában a helye.
2015. szept. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!