Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők honnan veszik ezt a sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők honnan veszik ezt a sok problémás pasit?

Figyelt kérdés

Megdöbbenve olvasom hogy ki milyen problémákkal küzd. Az egyikkel úgy beszélnek mint a kutyával, a másikat nyíltan csalják a harmadik meg összejön olyan pasival akinek 6 azaz hat (!) hónapja halt meg a felesége.

Mi jò ezekben a pasikban? Ha ezek nem kamukérdések akkor tényleg létezik hogy ezek voltak a legjobbak az összes közül?



2022. dec. 12. 12:36
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
95%
Az emberek többsége hibás
2022. dec. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
94%

Honnan veszik?

Gondosan kiválogatják. :-)))


Ui. az, hogy milyen defektes párt szedsz össze, az mutatja azt is, hogy neked milyen defektjeid vannak. (Hozzátéve, hogy teljesen egészséges ember sem lelkileg, sem testileg nem létezik.)

2022. dec. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
De most tényleg. Légyszi ne vicceljétek el. Komolyan szeretném tudni. Ha egy nő felregisztrál egy tàrskeresőre akkor több tucat levelet fog kapni. Ezekből mintha tényleg kiválogatnák ezeket a selejteket. De még csak tàrskereső sem kell hozzá. Aki a való életben ismerkedik az így csinál. Miért van ez? Miért a legrosszabb legproblémásabb a legjobb számukra? Mi ennek a valós háttere és miért nem látják amikor világos mint a nap?
2022. dec. 12. 12:55
 4/35 anonim ***** válasza:
37%
3. Gondoskodás, megvaltoztatas.. azt a ferfit szeretik aki ki jivas lehet vele dramazni.
2022. dec. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
87%

"akkor több tucat levelet fog kapni. "


ANnak a 80%-a egyből esik is ki. (öreg, ronda, kalandot keres, nem iskolázott, tükör előtt félmeztelenül pózolós, egyértelműen dugó pajtit kereső). A maradék 20% jó része pár randi után, annak a maradékáról meg később derülnek ki dolgok.

2022. dec. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

#5-ös eddig értem. De miért pont a legszarabb opciót választják?

Mi a háttere ennek?

2022. dec. 12. 13:17
 7/35 anonim ***** válasza:
93%
Nőként kérdezem: miért hiszed, hogy ezek a nők nem "selejtek"?
2022. dec. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
84%

Én már régóta sehonnan.


Régen tudod honnan vettem őket? Onnan, hogy esélyt adtam olyanoknak, akik sikertelenek a nőknél, mindenféle bajuk volt, magányosak voltak, és állításuk szerint sokkal jobban tudnának szeretni egy barátnőt, mint az átlag, ők jófiúk, ők megbecsülik a másik embert. A valóságban pedig beteg kis sz.arházik voltak, akiknek én 18-20 évesen még bedőltem. Aztán tanultam belőle.

2022. dec. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
90%

1. Akinél minden rendben, az nem kérdez, nem veszed észre.


2. Sok nővel is vannak gondok (kapcsolatfüggő, nincs önértékelése, depressziós stb)


3. Nem mindig látszik előre a probléma, hajlamosak vagyunk a jót keresni, reménykedni, vagy akár másnak hinni (álomképbe beleszeretni vagy magába a szerelem illúziójába)


4. Vannak a könnyen megvezethető típusok. Van egy aggresszív és vagy manipulatív fickó, bármire ráveszi az ilyet. Ide tartozik a "bezzeg a jófiúk sosem kellenek" manipuláció is, aminek hatására valaki mégis belemegy, mert bűnösnek érzi magát, ha nem.


stb.


Egyébként nem tudom miért kell irigyelni őket. Egy rossz kapcsolat rosszabb, mint a szingliség.

2022. dec. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
75%

" Ide tartozik a "bezzeg a jófiúk sosem kellenek" manipuláció is, aminek hatására valaki mégis belemegy, mert bűnösnek érzi magát, ha nem."


Tűpontos! :)


(8-as voltam)

2022. dec. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!