Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van olyan hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan hosszú távú kapcsolat, ha tegyük fel stimmelnek a dolgok, hogy a férfi nem vágyik más nőkre a párján kívül? Ha már esetleg mégis feljött ez a gondolat benne, az már tuti azt jelenti, hogy ez nem fog elmúlni? 2.kapcsolata

Figyelt kérdés

2022. dec. 12. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
én nem vágyom a páromon kívül más nőkre. 3 éve vagyunk együtt.
2022. dec. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen. Sőt, alapvetően így kellene működnie minden emberi kapcsolatnak nemtől függetlenül.
2022. dec. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Van aki kepes kezelni az erzelmeit, van aki nem. Van aki egy rossz nap utan kepes szetverni a lakast, masok nem tesznek ilyet. Ha egy konkret embert kene jellemezni, azt rajtad kivul kevesen ismerik jobban.
2022. dec. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Inkább olyan van hogy nem akar màs nőkre vágxni es ehbez tudatosan tesz is(nem tart talonokat, nem keres alkalmakat, nem álmodozgat másokról, nem enged be magába más ingereket, a párjára akar fókuszálni es kizár másokat es nem hagyja magában ezt az érzést tönkretenni)


Ehhez tudatosság kell, nem csupán szivbol vag, ösztönből akarni a párját hanem tudatosan döntést hoznia a párja mellett magában, hogy neki nem kell más, akkor sem ha kő kövön nem marad akkor is kitart az utolsókig is.


Na ez ritka. De létezik ilyen. De talán nem huszonévesek közt.

Ezek olyan döntések amik mögé erős tapasztalat is "kell"már.


A tudatos határozott és hosszutávra szoló döntésekhez már rendesen kell az önismeret is, és kitartani tudni az embernek a saját elvei döntései mellett is, és azokat tuzon vizen át vinni mindenkor is barmilyen mélypontokon is.


Ritka, ezért ennek van talán vagy ilyen embernek van talán a legnagyobb értéke parkaocsolatokat nézve.

2022. dec. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nagyon jókat írtatok, köszi!

Mai ingergazdag világban még nehezebb dolguk van kizárni ezeket.

Utolsó válaszoló, szerinted, hogy lehet tudni, hogy valaki tényleg ilyen, mint, amit írtál?

Erős tapasztalat alatt csalódásokra gondolsz?

2022. dec. 12. 22:57
 6/9 anonim ***** válasza:

Olyan tapasztalatokra mikor már kiprobalt sokakat.

Pl rajott arra hogy műnőknél szebb értékesebb a szolidabb nő is.

Vagy tudja már hogy az ujvarázs ugyis elmúlik es nem dől be annak.

Amikor tudja már vki hogy valojában ki kell neki.

2022. dec. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen az utolsó mondat, tuti


Ahogy én láttam, aki nagyon sok mindenkit kipróbált, hozzá is szokott ehhez az életmódhoz. Nehezen tudnak ezzel leállni és kötődési gondjaik jelentkeztek.


Most a barátom azt mondja, hogy velem a legjobb neki és tudja, hogy engem akar és mégis benne van ez a kiváncsiság és nem tudja mi legyen. Mmint ahogy látom rajta nem egy nagy lelkesedéssel gondol arra, hogy hát innentől az életében nem lát más nőt. Olyan ötlete volt, hogy legyen egy rövid szakasz mikor mindketten 'kiéljük' magunkat 2 hónapig, meglátjuk és utána folytatjuk egész életünkben. Hát nekem nem annyira tetszett az ötlet.. úgyhogy csak emiatt azt mondja, hogy hagyjuk is ezt az ötletet, majd kialakul benne, okés lesz. Én meg nem tudom, hogy meddig várjak, lehet a semmire várok.. Úgyhogy ez nekem ellentmondás , hogy elvileg jó vagyok neki de mégse elég és nagyon rossz érzés ez a helyzet.

Úgy, hogy 3 év után jött ez elő. Mikor már a szerelem intenzív része lecsengett. Előtte meg olyan volt, hogy nem kellett aggódnom, pl mondott olyat magától, hogy ha véletlen lát is vkit az utcán, arra gondol, hogy hát nekem sokkal jobb alakom van stb. Most meg volt olyan, hogy megfordult vki után, mikor ott voltam tőle 2 méterre és észre se vette magán..


Tudom azt is, hogy fiatal.

De nem akar elengedni se..

2022. dec. 13. 08:32
 8/9 A kérdező kommentje:
Mmint hogy folytatjuk egész életünkben együtt a kapcsolatot a 2 hónap után, úgy gondolta*
2022. dec. 13. 08:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Minden varazs elmulik egyszer. De egy tudtaos ferfi ezt tudja kezelni. A baratod a kijelentesei alapjan egyaltlan nem ilyen.
2022. dec. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!