Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezért lehetek okkal féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért lehetek okkal féltékeny a páromra vagy túl gondolom?

Figyelt kérdés

Korábban voltam már itt egy kérdéssel. 8 hónapja vagyok együtt a párommal. Derültek ki múltbeli dolgok, amiket a kapcsolatunk elején lezárt. Egy munkahelyen dolgozunk csak ő irodán én pedig kint. Mikor össze jöttünk nem sokkal rá kiderült, hogy a munkahelyunkon már volt viszonya egy munkatárssal előttem. Ő elvált és nem volt jó a házassága emiatt volt viszonya ezzel a valakivel aki átverte végülis. Kicsit furán érzem magam, hogy mi van ha még mindig van valami ezzel a munkatárssal. Habár össze fogunk költözni és sok időt töltünk együtt a munkában és azon kívül is de félek. Mindennap a fejéhez vágom a féltékenységemet,viszont látom rajta, hogy rosszul esik neki és bantva érzi magát. Mindennap elmondja, hogy szeret és semmi esetre sem adná fel a kapcsolatunkat, főleg nem egy exért. Viszont ezután a kolléga után volt egy alkalmi kapcsolata is, amit szintén lezárt mikor én jöttem. Azóta egyikkel sem foglalkozik elmondása szerint, viszont az alkalmi kapcsolata úgy derült ki, hogy bár csúnya dolog, de bele néztem beszélgetésébe amit akkor folytatott a barátnőjével.

Igazából tényleg mindent lezárt amikor én jöttem, 1x1 felbukkantak ezek az exek, de semmi nem történt. A dolog úgy alakult, hogy végülis én sem voltam őszinte, mert nem mondtam el neki egy tavalyi alkalmi kalandomat, akivel pár éve is voltam már együtt és ő is úgy tudta meg, hogy bele nézett a telefonomba. Szóval igazából mindketten lezártunk mindent a múltban, csak nem akartuk a jelenbe hozni. Mégis bizonytalanságot érzek, hogy mi van ha nem vagyok elég jó férfi, hogy ilyen dolgokon jár az eszem és emiatt mást keres. Minden jó egyébként köztünk, tudunk együtt működni. Csak valamiért ez az érzés kapott el, hogy erősebb férfi kell majd neki, aki nem s múltban él és nem az érzelmi dolgokkal foglalkozik.


2022. dec. 14. 08:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

Tehát, azért vagy féltékeny, mert volt már kapcsolata? Nem, nem lehetsz okkal féltékeny azért, mert mással is lefeküdt előtted. Akkor sem, ha az csak szexuális jellegű kapcsolat volt. Vagy azért, mert mikor gallyra ment a házassága szeretőt tatott? Na ez már valóban gáz, de, egyrészt sokan megteszik, másrészt te választottad őt, neked kéne látnod, hogy érdemes-e a bizalomra. Ha igen, ne piszkáld. Az ok nélküli féltékenykedés előbb-utóbb kinyirja a kapcsolatot.

Ha meg magadat tartod kevésnek, azt magaddal kell lemeccselni, nem másokat bszogatni a szar önértékelésedből fakadó bizonytalanságaid, frusztrációid miatt.

2022. dec. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Nem az zavarja, hogy volt már előtte kalandja, hanem, hogy ott van a munkahelyén még mindig az a személy.
2022. dec. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Figyelj, neked is neki is volt, megmondta a párod, hogy nincs okod féltékenységre.

Ha tovább folytatod a hisztit csak azt éred el, hogy kidob vagy más nőnél talál vigaszt.

Úgyhogy szedd magad össze.

2022. dec. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A múlt az múlt. Ő nem hibázott és amúgy miért kell mindent hajszálpontosan tudnod a múltjáról???
2022. dec. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igazából attól félek, hogy a múltbeli dolgok megtörténhetnek. Például hogy újra máshoz folyamodik ha velem valami nem jó. De elvileg nem tenné, mert tudja mivel jár, mennyi nehézséggel. A házasság vége felé már semmit nem kapott, egy jó szót sem.
2022. dec. 14. 11:40
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Leirom, ti két év múlva sehol nem lesztek mert tönkre fogod tenni a kapcsolatod a hülyeségeiddel.
2022. dec. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem jól teszed... ezeket sürgősen verd ki a fejedből.
2022. dec. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
🤦‍♀️ Gratulálok, mindenki megcsalt múltban mindenkit, de van ám karma is 😃 csak nem ettől félsz még mindig? 😃
2022. dec. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem ennek a kapcsolatnak hamarosan vége, nem bízol benne, meg is csaltátok egymást.

Kiemelted a kérdést ahelyett, hogy kommunikálnál a pároddal...

2022. dec. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
Elég ingatag alapokon áll ez a kapcsolat, ha még tart...
2022. dec. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!