Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl gondolom? infó lent

Figyelt kérdés

Sziasztok,

A napokban mondta a párom, hogy az egyik barátja szakított a barátnőjével. A szakítás napján meg is csalta.

Ő viszont nagyon helyeselte, hogy így viselkedett.

*Előzmény részünkről: volt anno h pár napig szüneten voltunk.

Rákérdeztem, tőle egyből, hogy te is ezt csináltad mikor szakítottunk? Furán egy ideig hallgatott, majd azt mondta nem. Meg egyéb hülye szöveggel "kimagyarázta" magát.

Szerintetek?



2019. jan. 28. 08:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
51%

"Szakítás napján meg is csalta". Akivel már szakítottak, azt nem lehet megcsalni. Szóval mi a kérdés?

Egyébként ha ti is szakítottatok, akkor ahhoz nincs közöd, hogy abban az időszakban mi történt :) Szóval kár a bajt generálnod. Nincs okod vádaskodni!

2019. jan. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

hát szombaton reggel csalta meg, és aznap délután közölte vele.


Azért az őszinteség kell.

2019. jan. 28. 09:10
 3/20 anonim ***** válasza:
40%
Nem tök mindegy?Szakítottatok akkor.Vagy van valami időhatár amíg nem feküdhet le senkivel?
2019. jan. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Hát nem azért, de szüneten voltunk, majd egy kemény napra szakítottunk. Az okot add h félre menjen? Majd nyugodtan visszajön hozzám?

Nekem fontos az őszinteség!

2019. jan. 28. 09:13
 5/20 anonim ***** válasza:
76%
Miért, az már milyen kapcsolat kérdező, hogy szüneteltek, majd "egy kemény napot szakítotok" és újra összejöttök? El ne kezdj jönni az "őszinte, minőséges" kapcsolattal :D
2019. jan. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Most nem ezen van a hangsúly. Szakítottunk, mert bekavartak, de még is újra kezdtük nem hagytuk az egészet.

Miért gondolod én nem vagyok vele őszinte?

2019. jan. 28. 10:07
 7/20 anonim ***** válasza:
83%
Saját magad alatt vágod a fát . 🤔 Ne akard megtudni, gondold amit akarsz, de ne agyald túl szerintem! Ezzel csak magadnak okozol aggodalmat .
2019. jan. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Ha szakítás alatt megtette, mi a garancia h újra nem fogja? Semmi nem? :/

Egész este nem aludtam, ezen rágódtam.

2019. jan. 28. 10:54
 9/20 anonim ***** válasza:
40%
Hát bocs,de akkor szakítottatok.Szüntet írsz,aztán szakítás mégiscsak,de 1 napra.Nagyon komoly.Addig az egy napig is szabad volt(3)
2019. jan. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
62%

Kérdező te összekevered a dolgokat!


Ha szakítottatok és akkor volt mással, az nem megcsalás.

Meg mi az, hogy mi a garancia, hogy nem teszi meg még egyszer??? Még egyszer mondom, nem csalt meg. Ha meg újra szakítotok és azalatt ő mással vígasztalódik, az nem a te dolgod. És egyébként, ha még egyszer odáig fajulnak a dolgok, hogy szakítotok, akkor én már eleve elgondolkoznék, hogy mi értelme a kapcsolatnak.

2019. jan. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!