Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezen csak úgy tovább kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen csak úgy tovább kéne lépjek? Hogy bízzak meg benne ezek után?

Figyelt kérdés

A napokban tudtam meg, hogy a barátom akivel 2 éve együtt vagyunk az ismerkedésünk eleje fele csókolózott 1 lánnyal. Ő akkor már úgy tekintette, hogy együtt vagyunk mert mindig mondta egyébként szóval nem a legeslegelején volt. Akkoriban én szakítottam meg vele a kapcsolatot (sok volt a probléma) nem beszéltünk 1 hétig azalatt történt. Ő volt az aki kezdeményezte azt, hogy folytassuk, viszont akkor nem mondta el, hogy ez történt…

Én a kapcsolat alatt többször kérdeztem tőle, hogy nem e történt bárkivel bármi amióta ismerkedtünk vagy együtt vagyunk es ő mindig egyből rá vágta, hogy nem! Úgy tudtam, meg hogy mondtam neki hogy nem hiszem el, hogy várt rám az elején mikor szűz voltam hónapokig úgy h nem csinált semmit szovsl mostmár nyugodtan vallja be, szóval szinte kierőszakoltam belőle, hogy elmondja… azt mondta mas nem történt, de attól meg rosszul esik és nem is bízok meg benne úgy. Sírt is egyébként, meg azt mondta, hogy azután jött rá, hogy neki nem kellenek mások csak én.


Szerintetek ez nem olyan nagy dolog és csak én vagyok gyerekes hogy ezen fent akadok? (En 20, ő 29)



2022. dec. 15. 00:22
 1/9 Cpt_Obviously ***** válasza:
63%
Ha éppen az alatt az 1 hét alatt történt amikor megszakított a kapcsolatot nem volt az. Reachel te vagy az?
2022. dec. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De mind a ketten tudtuk akkor, hogy még nincs vége attól függetlenül. Tessék? Milyen Reachel? :D
2022. dec. 15. 00:35
 3/9 anonim ***** válasza:
18%

Ez nem a tini kategoria te kis szűzlány.

Bem is értem mitt villogsz itt ezzel a sztorival, hát tiszta gáz vagy nem veszed észre? Még ha mással szexelt volna se csinált semmi rosszat mert egy hisztis hátsófél vagy.

2022. dec. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Cpt_Obviously ***** válasza:
Rachel Green, csak elírtam, hülye autocorrekt miatt. Keres rá: Ross és Rachel: szakításban voltunk. Jóbarátok
2022. dec. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Elhiszem, hogy rosszul esik, de már most úgyis mindegy, megtörtént. Ha eddig jó volt a kapcsolat, akkor ne emiatt legyen vége. De a bizalom azért ilyenkor megbicsaklik, az évekig tartó hazudozás miatt, úgyhogy ezt megmondhatod neki hogy dolgoznia kell rajta.
2022. dec. 15. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%

Legalább tudos milyen veled amikor másokat fűz.

Akkoriban sok problema meg szakitas is lett. Hát nem veletlen volt sok problema meg szakitas.


Amikor vki ferde utakon jár, megváltozik.

Szoval vele van már így tapasztalatod ha netán megint sok lenne a probléma az red flag

2022. dec. 15. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem ezen már kár rugózni, régi történet, ő megbánta, azóta pedig gondolom jól működik a kapcsolat. Szóval, ha emiatt a baromság miatt nem akarod szétcseszni, akkor felejtsétek el mindketten, különben az ezen való vekengés fogja megadni a kapcsolatnak a kegyelemdöfést.

Egyébként ennyi idő elteltével hogyan derült ki a dolog? Ki volt az a "jóakaró", aki elkotyogta magát?

2022. dec. 15. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%

Csodálatos kapcsolat lehet, amiben 2 évig féltékenykedik a csaj, a fickó meg sír egy csók miatt, ami akkor csattant el, amikor szakítottak vele, de ez nem volt kérdés.


Kérdező, az előzmények alapján úgyis képtelen leszel túllépni ezen, bizalom pedig eddig sem volt.


Nem csodálkoznék, ha a párodnak elege lett volna az erőszakoskodásból és most már a második világháború kirobbantását is bevallaná inkább, csak hogy szabaduljon.

2022. dec. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
26%

Egyet értek az elozovel.

Az ilyenek miatt nem őszinték a férfiak, hogy kierőszakolod belőle ezt a szakitasotok alatt történt aprosagot aztán meg keresztre feszited.


Meg bunteted őt

2022. dec. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!