Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul esne nektek?mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esne nektek?mit tennétek?

Figyelt kérdés
1 éve és 4 honapja vagyunk együtt. Nagyon jo a párkapcsolatunk. Mindent megad nekrm, jo a szex, sok közös van bennünk. Boldogog vagyunk.. Csak hétvégente tudunk találkozni a suli miatt. Nem is ez a lényeg..most hétvégén, lehet hogy nem volt szép amit tettem. De bele néztem a telefonjába.. Eddig soha nem tettem ilyet. Egyszerűen csak nagyon kiváncsi voltam.. És hát tele volt a telefonja képekkel az exéről.régi képek voltak szoval nem mostaniak.közös képek voltak. De minek tartotta meg őket. Miért nem törölte őket.. És ők azért szakitottak mert a barátom már nem érzett semmit a lány iránt. Rá 3 hónap múlva összejött velem.
2022. dec. 15. 01:38
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

"1 éve és 4 honapja vagyunk együtt. Nagyon jo a párkapcsolatunk. Mindent megad nekrm, jo a szex, sok közös van bennünk. Boldogog vagyunk.. Csak hétvégente tudunk találkozni a suli miatt."

Úgy könnyű jó partnernek lenni, ha részt sem veszel rendesen a másik életében. Fogjátok már fel, hogy annak, hogy heti egyszer összejártok baszni és elchatelgettek hétköznap az egyéb kötelességeitek mellett, semmi köze egy igazi párkapcsolathoz. Még az esélye sincs meg annak, hogy legyenek köztetek súrlódások, amiket együtt kell megoldanotok.

2022. dec. 15. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

En is őrzők képeket. Es zavar ha másokat zavar.

Gyerekkori emlekeimet is kidobatná a párom. Szerintem ez gusztustalan.

2022. dec. 15. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Ez miért gond? Ezek az emlékei, valóban lementhette volna a gépére egy mappába, de lehet már nem is emlékszik, hogy ott van.
2022. dec. 15. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%

Egyrészt az ilyet, mint te, aki sunyiban turkál a párja gépében vagy telefonjában, páros lábbal kéne kib*szni. Az exem is ezt csinálta, mert egy beteg kontrollmániás őrült volt, életem minden percéről tudni akart, kutakodott a múltamban, folyton indokolatlanul féltékenykedett stb. Ha ilyen elmebajos vagy, kezeltesd magad, ne legyél párkapcsolatban.


Én se töröltem ki a képeimet vagy a régi beszélgetéseimet, mert engem pont nem érdekel, hogy ott vannak-e, úgyse nézegetem/olvasgatom őket, akkor minek szánjak x órát arra, hogy mindent kitörölgessek, jobb dolgom is van. Lehet a te párod is így van ezzel. Tanulság: ha nincs rá nyomós indokod, akkor ne kutakodj a másik telefonjában engedély nélkül. Nyomós indok alatt azt értem, hogy erősen gyanítod, hogy megcsal és bizonyítékot keresel.

2022. dec. 15. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%

Nekem is (gondolom) vannak fotók az exeimről a telefonom bugyraiban.


Pont az van hogy annyira nem érdekelnek már, hogy elkezdjem visszakeresgélni.


Ha a párom turkálna a cuccaimban vagy ezen hisztizne az viszont zavarna.

2022. dec. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van talán még az előző 2 kapcsolatomból is képek a telefonomban. Nem foglalkozok vele, nem is nézegetem a régi képeimet engem nem zavar, csak ezt a kérdést látva jutott eszembe, hogy biztos vannak még benne. Nem fogok órákat keresgélni meg törölgetni. Amúgy is mi köze a telefonomhoz, én tulajdonom én dolgaim az van benne meg azt csinálok vele amit akarok. Beteges lenne, hogy valaki visszanézi az egészet..
2022. dec. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
17%
A nagy szerelmeket sosrm törlik.
2022. dec. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem szép dolog, hogy belenéztél, ám ha már így alakult, szerintem legyen benned annyi, hogy pároddal beszélgetsz erről.
2022. dec. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#7

Én pont azt törölném mert fájna az emlék.

Aki csak egy rövidke kapcsi volt, az pont hogy nem kavar fel eléggé ahhoz hogy órákig turizzak a telefonomban...

2022. dec. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%
Én ezt sose értettem, hogy miért kell midnent is törölni, töröltetni a másikkal egy kapcsolatban. Én 9 éve vagyok a férjemmel és noha nem a telefonján mert már azóta kismilliószor cserélte, de az otthoni szerveren tudom hogy vannak képek az exéről. Egyrészt ideje sincs átnyálazni annyi év képeit, másrészt most álljak elé és mondjam neki hogy légyszi, töröld ezt a 2011. Spanyolország című albumot, mert a 2357454 képből 23-on rajta van az exed.
2022. dec. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!