Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan dolgozzam fel hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel hogy a páromnak a gyereke miatt a voltfeleségével is kell tartania a kapcsolatot? Heti szinten többször beszélnek írásba, és hivasba, tudom a gyerek miatt kizárólag,

Figyelt kérdés

A nőnek több éve kapcsolata van, és tudom csak a gyerek miatt ír, de én nem tudom magamban kezelni, hogy a párom találkozik vele mikor megy a gyerekért, vagy ha hívja, a létezése is fáj, mindig rettegek hogy mikor kezdi mondani a párom hogy a volt feleségemmel ezt meg azt meg kell beszélni, úgy érzem nem én vagyok az egyedüli nő az életében, féltékeny vagyok hogy a közös gyerek egy olyan kapocs, és téma amihez nekem semmi közöm, és ebből kivagyok rekesztve

Marad a szakítás?



2022. dec. 16. 06:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem birod elfogadni, akkor igen, szakits. Ha eltiltod, szerencsetlen gyereket bunteted ezzel igazan, aki semmirol sem tehet.
2022. dec. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Igen. És jól is jársz a szakítással. Lesz esélyed egy gyerekten pasinál. Rengeteg van
2022. dec. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kerdes mar csak az eredeti kerdezo kerdeset masolja. Van egy troll aki azzal szorakozik hogy a gyakori kerdeseibol szemezget, mas kerdesei rakja fel ujra meg ujra atfogalmazva, cagy eppen ellentetes nemuekkel fogalmazza meg. Ne is valaszoljatok neki.
2022. dec. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább szakíts mert ez nálad csak kínlódással fog járni. Sokkal kevesebb jót fogsz megélni mint rosszat.
2022. dec. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Vótmá ezerszer. Keress fel egy szakembert, mert bőven van baj a toronyban.
2022. dec. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Dobd már ki ba zd meg, naponta két kérdést kiírsz erről, szerinted fog bármi változni? Nem nem fog... Mi a fa szért jöttél össze olyannal, akinek gyereke van? Millió férfi van akinek nincs még gyereke, válogass azokból, ja nem tudsz mert életképtelen vagy és senki másnak nem kellesz... Ha még egy kérdést kiírsz írok emailt a modiknal hogy töröljék a regedet mert folyamatosan ugyanazt teszed fel... Idióta.
2022. dec. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szakítás!

Minek jöttél vele össze, ha ez ennyire zavar?

2022. dec. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%

#7

Mert nem kell másnak. Egyedül meg nem tud maradni 5 percre sem, annyira életképtelen. De már ez is olyan megszállott lesz, mint a házasságért folyamatosan nyafogó troll.

2022. dec. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Mótvá'

Uncsiiiiii. Jobbat kérünk Troll Pista!

2022. dec. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
30%
Ismétlődő kérdés. Amúgy nincs olyan sok gyerektelen pasi, mint ahogy mondjátok. A csajoknak az az első dolguk, hogy a gyerekkel próbálják magukhoz kötni a srácokat.
2022. dec. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!