Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Helyrehozható még a házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyrehozható még a házasság ha nem vagyok boldog, mást szeretek? Hogyan tudnék nyitni a férjem felé ha úgy érzem már túl késő?

Figyelt kérdés
Vannak gyerekek, de mi nagyon elmentünk egymás mellett, nem beszélgetünk, nekem a szex sem megy már vele régóta, és hónapok óta mást szeretek (akivel sajnos miatta nem lehetünk együtt). Nem érzem, hogy tudnék még nyitni a férjem felé, de félek hogy a hülyeségem miatt elcseszek mindent és megbánom.
2022. dec. 17. 10:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez a két szék közül a földre szituáció.

Fogós kérdés.

2022. dec. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%
És a számlák, a gyereknek zabálni való, meg ilyenek? Bírod egyedül?
2022. dec. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Hat igen, altalaban ilyenkor tenyleg ket szek kozul a foldre szokott elofordulni. En nem ugralnek a helyedben, max csak akkor, ha az sem vilagtragedia (anyagilag) ha egyedul maradsz.
2022. dec. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Ha el tudod engedni a Másikat, akkor elkezdhettek dolgozni EGYÜTTES ERŐVEL a kapcsolaton.
2022. dec. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Anyagilag nem lenne gond, és nem is ez a fő szempont
2022. dec. 17. 10:41
 6/15 A kérdező kommentje:
A másikat el kell engednem, mert ő így döntött. De még sajnos szeretem így is
2022. dec. 17. 10:43
 7/15 anonim ***** válasza:

Válni akkor kell, ha úgy érzed, hogy jobb lesz az életed a férjed nélkül.

Itt rólad van szó, a te életedről, a te érzéseidről. NEM egy harmadik fél a lényeg, hanem te.

Ha úgy érzed, hogy menthetetlen a házasságod, és jobb lenne a férjed nélkül akkor válj el. Ha egyedül nem tudod megállni a helyed, nem segítenek a szüleid, barátaid, egyedül nem tudod normálisan nevelni a gyerekeidet akkor menjetek inkább párterápiára a férjeddel.

Sok nő fél az újrakezdéstől, de sokan segítséget kapnak a szüleiktől, a férj is fizeti a gyerektartást, esetleg váltott felügyelet van, és egész jól tudnak így boldogulni az új életükkel, csak a kezdés nehéz.

Neked is azt kellene felmérned, hogy kitől kapnál segítséget, hol élnél, miből élnél a gyerekeiddel együtt stb. Célokat kell kitűzni és azokat végrehajtani.

De, sosem szabad egy harmadik személy miatt válni, mert akkor tényleg könnyen lehet "két szék közül a pad alá esni".

2022. dec. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%
Dehogy szereted. Azt szereted benne, hogy foglalkozik veled és vele minden könnyű, a hazassaggal meg van tennivaló. Az egyszerűbb út könnyű, de nem mindig az a jó.
2022. dec. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%

"Nem érzem, hogy tudnék még nyitni a férjem felé, de félek hogy a hülyeségem miatt elcseszek mindent és megbánom."

Nem szereted a férjed csak fosol , hogy egyedül maradsz!

2022. dec. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem könnyű, sőt.. nehéz lenne vele, minden értelemben, l ezért is nem akarta hogy miatta elváljak, de mindezek ellenére én vele akartam lenni. Most pedig úgy érzem, hogy nem érte, de miatta így is válás lesz a vége :(
2022. dec. 17. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!