Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes még próbálkozni, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még próbálkozni, vagy tovább kellene lépni?

Figyelt kérdés
24 éves srác vagyok, párom 22. Másfél éve vagyunk együtt, 10 hónapja együtt is élünk, egy helyen isdolgozunk. Látszik hogy bejön neki az egyik munkatársunk, és elképzelhetőnek tartom több okból is, hogy esetleg volt is közöttük valami, emelett észrevettem hogy naponta nézegeti faceboon a srácot, meg munkahelyen is nem feltétlenül csak barári jellegű az a “mosoly” legalábbis látszólag. Természetesen folyamatosan tarják a kapcsolatot. Szerintetek túl lehet lépni egy ilyen dolgon, vagy ha azt érzem, hogy igazából a másik fél akár érzelmileg, akár testileg egy másik félhez vonzódik, akkor megfontolandó a szakítás?

2022. dec. 17. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem még érdemes. Egyelőre ez egy feltételezés. Mindenképp beszélj vele őszintén erről. Ha nem bízol benne, nincs értelme folytatni, de én adnék egy esélyt.

Nem tudom amúgy milyen a kapcsolatotok.

2022. dec. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tovább kell lépni.

Ez a csaj nyugodtan irkal meg beszélget vele úgy, hogy tudod tetszik neki.

Most vagy a hátad mögött taliznak erre-arra(értsd akár csók, tapi vagy szex) vagy érzelmileg csal.

Mindkettő opció kimeríti a megcsalas, felrelepes fogalmat, úgyhogy tipli a csajnak minél hamarabb.

2022. dec. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Arról kellene beszélnetek, hogy áll a kapcsolatotok, mi az amit nem adtok meg a másiknak és mi a probléma. :/
2022. dec. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az a baj, hogy azt is tudom, hogy mind a mai napig hiányzik neki az exe, pedig másfél éve szakítottak. A felszínen minden úgy tűnik, hogy működik ebben a kapcsolatban. Valójában pedig érezhetően nem. Nem akarnám elengedni ezt az egészet, de maga a tudat hogy nap mint nap más személy jár a fejében, egyszerűen megöl. Pedig én tényleg mindent beltettem ebbe az egészbe, de úgy látszik itt már nem rajtam múlik. Amikor beszélgetünk, azt kommunikálja, hogy velem tervezi a jövőt, de könyörgöm, így nem lehet…
2022. dec. 18. 21:40
 5/6 Senior Séf ***** válasza:
100%

"én tényleg mindent beltettem ebbe az egészbe"

Én meg hadd mondjam hogy cö-cö. A férfi és nő gondolkodása, lelkivilága ég és föld. Amikor mi pasik úgy érezzük, minden rendben van, megadtunk mindent, az jellemzően nem jelent semmit. Egy nőnek tudnia kell nőnek éreznie magát egy kapcsolatban, ehhez pedig nekünk qurva sokat kell tanulnunk. 24 évesen (ne is haragudj) ez még aligha teljesült.

2022. dec. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi történt veled azóta, kérdező?
2023. febr. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!