Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt, nagyon jol megvoltunk addig amíg elkellet költözzek munka miatt. Ő sírt hogy ne menjek de legbelül megértette és mondta is hogy mennyek inkább ha ez az álom munkam. Na és itt kezdődtek a problémák, az elején minden renben volt 200km távolságra voltunk 2 hetenten talalkoztunk 3-4 napra egyszer én mentem egyszer ő. Sokat beszéltünk video chat stb.. aztan ebből egyre kevesebb lett és kevesebb sokszor nem volt elérhető valamikor felhivtam vagy irtam neki, 3 nap múlva válaszolt. Én teljesen megértem ha valaki elfoglalt de akkor jelezze valamivel hogy most nem jo majd holnap beszélünk tehat egyaltalan nem tudtam miért nem elérhető. Ebből sok vitank volt egyik ilyen eset után megelégeltem és ugyan ezt csinaltam mint ő, tehat amikor hivott vagy irt 3 nap mulva valaszoltam és ő ezt ugy vette le hogy én most szakitottam vele és el akart felejteni és most ezt neki fel kell dolgozni mert azt hitte vége. Majd utana tolem kérdezi hogy mi értelme igy a kapcsolatunknak, nem tudja hogy folytatni akarja... De ezt igy mindet hirtelen. Az mondja nincs ertelme mert eltavoldotunk egymastol holott ő nem ir vissza ő nem hiv sokszor 3 vagy 4 het mulva jott hozzam. Én mentem volna többször is de most neki nem jo. Pont hogy ő távolodott el tőlem. Es ez odaig fajult mert egyfolytába felhozta hogy ő most nem tudja mit csinaljon velem kiabálva, döhösen szakitottam vele amit persze megbántam mert nagyon dühös voltam az indulatok beszeltek belőlem. És most probálnám megbeszélni vele vagy normálisan lezárni hogy ne ilyen csunyán érjen véget, de nem veszi fel a telefont. Én 28F ő pedig 21L. Viszont az tény hogy én is hibás vagyok, elköltöztem és nem tudtuk mikor költözunk ossze ujra...nem lehetet látni a véget a távkapcsolatnak sajnos :(
2022. dec. 17. 20:24
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Pedig elmondtam neki mindent érte teszek azert jottem el mert sokkal több pénzt keresek. 3-4 év és simán osszeköltözhettunk volna mert tudtam volna venni egy lakást.
2022. dec. 17. 20:27
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha maradok ott vele, ezt nem tudtam volna megtenni.
2022. dec. 17. 20:27
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt sehogy, nektek a tavkapcsolat nem jött össze.

Ő nem írt ki tudja miért, te bosszúból azt tetted, viták stb.

Ahelyett, hogy megbeszéltétek volna, hogy ez így nem jó és változtatni kellene.

Egyébként ha vissza könyörgöd magad, ergo megalazod magad meg jobban és összejottok előbb mint utóbb ezek a gondok feltörnek mint a gejzír, mert nem vagytok képesek kommunikálni, többet ér nektek a saját egótok, büszkeség, mint maga a kapcsolat vagy a másik.

Pedig ha valakit szeretek, akkor ő a legfontosabb és bár nem tudom, hogy miért nem írt neked napokig arra saccolok, hogy el volt nélküled, nem igazán hiányoztál neki, mert valljuk be, ha szerelmes vagyok, akkor nem 3 nap múlva írok a páromnak.

Továbbá, ahogy te visdzafizetted a kölcsönt csak több feszültséget generált (jogosan vagy nem mindegy), ő hiusagbol kiakadt, úgymond visszanyalt a fagyi és a veszekedések ide vezettek.

Tudod mi lehet még a jövőben ha netán kibekultok?

Fokozom, oké?

Nem csak leszar egy idő után, hanem más személyekkel tölti el az idejét, mármint félrelép (ha ezen már nincs túl, mert lehetséges magyarázat, hogy ezért nem írt napokig).

Tanácsom ne akarj te rendbe hozni semmit, szakítottál vele és nem akarlak elkeseriteni, de opció megint, hogy szexel, elvégre szabad ember (de szerintem eddig is annak gondolta magát és gondolkodás nélkül belemerult a szinglik életébe)!

Egy ideig légy egyedül és ha kiheverted ezt a személyt ismerkedj más alanyokkal! :)

Ezt csináld mindenképp :)

2022. dec. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Ez a válasz jól esett
2022. dec. 17. 20:45
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen (:
2022. dec. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De azt tuti hogy nem lépet férre, sulia miatt volt ennyire elfoglalg es ezert nem irt de attol meg jol esne egy üzi
2022. dec. 17. 20:51
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy opció volt, de akkor is rá írok a paromra, hogy:

"Szerelmem, hiányoztál, sok a tanulnivaló, de akkor is gondolok rád!Ne haragudj, hogy nem írtam tegnap, kész káosz volt a tegnapi nap." pl.


Nem nagy dolog ilyesmit írni 2. nap, ha az első nap kifekudtem fáradság miatt szerintem...

2022. dec. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hat igen, szerintem se
2022. dec. 17. 21:06
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Na látod, ha ennyire akarod újra kezdeni hajrá, de amit írtam-"jósoltam" lehetséges.

Ha mondjuk képesek vagytok változni, főleg ő akkor rosszul láttam a jövőt.

Rajtatok múlik...

2022. dec. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%

Szia.

Nő vagyok. Kettő esetben csináltam ilyet 21 évesen.

Első: “büntetem a másikat” itt nálad a költözést bünteti (ami nem szép dolog hiszen te a jövőtökért teszed !!)

Második; sajnos megcsalt, van más neki.. főleg, hogy ilyen könnyedén elengedi a dolgot.

Sajnálom nagyon .. te egy jobb nőt érdemelsz!!

2022. dec. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!