Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire egyszerűbb szétmenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire egyszerűbb szétmenni a gondok miatt, mint megpróbálni megoldani?

Figyelt kérdés
Volt olyan kapcsolatod ahol inkább egyből szakítottál mintsem h próbáltad volna megoldani
2022. dec. 18. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még nem. Együtt is vagyok az első párommal.


De van ilyen helyzet. Amikor már nem érdemes megoldani. Rengeteg oka lehet. Rengeteg instant szakítóok létezik.

2022. dec. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Általában velem szakítottak, mert nem tartottak érdemesnek arra, hogy bármit meg akarjanak velem oldani.
2022. dec. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Sokkal. Ezért van 65% felett a válási arány.
2022. dec. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Mert "Van máááásik!".
2022. dec. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
Fogyasztói társadalom.
2022. dec. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%

”Ezért van 65% felett a válási arány."


Azért van, mert irrealis elvárás az 50 évig tartó hűség, és házasságot már nem gazdasági alapon kötünk és nincsenek a nők rákényszerítve, hogy szükségbol valaki mellett maradjanak

2022. dec. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Hát 20 év után váltam, mert kiderült, hónapok, talán évek óta csalt. És még otthagyni sem akarta. Aztán volt egy párom másfél évig, de ő szakított, hiába próbáltam megbeszélni, szerinte nem illettünk össze és hát visszanézve, lehet, igaza volt. Remélem, a harmadik beválik már halálomig - de nem hiszem, hogy a megbeszélésen múlnak mindig a dolgok.
2022. dec. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt párszor.

- mondjuk úgy, hogy fizikailag nem illettünk össze szexuálisan. Ezen nem volt mit megbeszélni, hiába beszélünk róla, az nem oldotta volna meg a problémát.

- 2 esetben is volt olyan, hogy azt éreztem nem szeretnek, csak kihasználnak szexuálisan mert épp nincs jobb a láthatáron. Ezen sincs mit megbeszélni szerintem. Nem vagyok használati tárgy, és nem maradok egy számomra megalázó kapcsolatban.

- szakítottam megcsalás miatt is, az gondolom evidens, hogy ezt se kell túlmagyarázni:). Tény, hogy ebben a kapcsolatban voltak problémák amiket sajnos csak én próbáltam volna megbeszélni, de süket fülekre talált. Aztán még ő csalt meg engem🤣 Mikor az egész baj azért volt mert frusztrált, betegesen féltékeny és irányításmániás a pali, és elviselhetetlen volt a folyamatos hisztikkel. Nem véletlen a mondás, hogy mindenki magából indul ki.

2022. dec. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%

Attól függ mi a "gond". Bántalmazás, erőszak, megcsalás, függőség: franc se akarná megoldani, kirúgnám a tetvet azonnal.

Anyagi problémák, unalom, elhidegülés harmadik személy nélkül: talán érdemes megoldani.

2022. dec. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én mindig mérlegelem, hogy meg lehet-e azt a problémát tartósan javítani, és a javítgatásba mennyi energiabelefeccölés kell és milyen kilátások vannak... ha már sokan szeretik azt a példát hozni, hogy "régen, ami nem működött, megjavították és nem dobták ki", én azzal szoktam erre válaszolni, hogy OK, de nem mindegy, hogy egy jól tervezett eszközt vagy ruhát, ami hosszú évekig kiszolgált, van vele egy kisebb gond, és ha megjavítjuk a problémát, nagy eséllyel ugyanolyan jól szuperál még évekig... vagy mondjuk egy wishről rendelt / kínais sz...rról van szó, amit hetente kell toldozni-foldozni, mindig van vele valami baj, vagy olyan baj van, amit csak ideig-óráig lehet megjavítani, aztán újra elromlik. Volt olyan eset, amikor próbálkoztam javítással, aztán be kellett látnom, hogy olyan méretet öltött, hogy ezt már nem lehet megjavítani / már ki szerettem az illetőből ezek miatt, és bár nem feccöltem volna bele ennyi energiát, nem érte meg.
2022. dec. 26. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!