Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beszélnél erről a párodnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélnél erről a párodnak, vagy inkább megpróbálnád lerendezni magadban?

Figyelt kérdés

Kapcsolatunk elején történt egy olyan eset, ami kérdéses, hogy jogosan esett-e rosszul, vagy túlreagálom. Nem akarom részletezni a szituációt, mert nem erről szól a kérdés.

A lényeg az, hogy nekem ez nagyon rosszul esett, és hiába történt 2 hónapja, teljesen rányomta a bélyegét a kapcsolatunkra. Ott valami eltört, ami miatt nem érzem magam igazán fontosnak, bizonyos helyzetekben szorongok, ha nincs velem, féltékenyebb vagyok, amikor nem kéne, stb.

Megpróbálnád ezt megbeszélni a pároddal, ha tudod, hogy valószínűleg csak te reagálod túl az egészet, de ennek ellenére az előbb említett érzéseid lennének?


2022. jan. 25. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én megpróbálnám megbeszélni, igen. Az ilyen szőnyegalá söpört dolgoknak sosincs jó vége. De ha sejtem, hogy én reagálom túl, akkor különösen próbálnék figyelni arra, hogy ne bántsam meg, hanem tényleg rendesen megérveljem, mi az, ami akkor rosszul esett.
2022. jan. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megKELL! Beszélni.. mindent is.. kapcsolat alapja....
2022. jan. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen megbeszélném vele, hiszen már a kapcsolat alapjait érinti ezekszerint.
2022. jan. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, beszèld meg, mert (mivel ide nem írtad le miről van szó) lehet akár egy félreértés is, ami miatt feleslegesen szorongsz. Vagy tényleg egy nagyon nagy gond, amit ezek után megoldhattok, átbeszélhettek, mindezzel enyhítve a fájdalmad. Talán bocsánatra, megértésre és pozitív figyelemre lelsz őtőpe ezek után.
2022. jan. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindent meg kell beszélni, nem szabad, hogy bármelyik félben tüske maradjon, mert könnyen megmérgezi a kapcsolatot.
2022. jan. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!