Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hozhatnám ezt helyre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozhatnám ezt helyre?

Figyelt kérdés

7 éve vagyunk együtt a párommal(én 26f, ő 25n). Régebben(1-2-3 éve) elég hülyén viselkedtem sokszor, csúnyán beszéltem vele, nem becsültem meg stb. Valahogy telt az idő és észrevettem mekkora barom vagyok, azóta nagyon igyekszem. Mondta ő is hogy látja mennyire próbálkozom,nagyon igyekszem, megteszek mindent, de már nem úgy szeret mint régen. Azt mondta, szeret, de nem úgy mint kellene, és fél hogy megutáljuk egymást, mert ha csak egy kicsit is hasonlóan viselkedem mint régen, akkor "utál".

Tényleg nagyon hülye voltam, de még mindig együtt vagyunk, bár a tegnapi beszélgetésünk eléggé kétségbe ejtett, nem szakitottunk, vagyis nem mondtuk ki, de nagyon olyan volt a hangulat...

Mit tehetnék, hogyan próbálkozzak hogy visszahódítsam?


2022. dec. 21. 08:40
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Már semmit. 7 év után nem olyan egy kapcsolat, mint az elején. Lehet, hogy csak lanyhultak az érzelmek, de ami szerintem valószínűbb az az, hogy mással is szeretne lenni meg, nem akar veled leragadni, akivel 18 éves kora óta együtt van. Elmúlt a fellángolás, a rózsaszín köd, csak a megszokás tartja benne a kapcsolatban.


24N

2022. dec. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kiábrándult belőled, ezt nem lehet visszacsinálni. Tanulj belőle, a következő kapcsolatodban próbálj meg normálisan viselkedni.
2022. dec. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem értem ezt, miért viselkedtél korábban úgy,ahogy, és miért tudtál megváltozni?Milyen vagy akkor valójában?Én sem bíznék abban,hogy megváltoztál, mert folyamatosan az lenne a gondolatomban,hogy mikor viselkedsz úgy,ahogy korábban, hiszen az is az egyik oldalad.


Ráadásul az a furcsa,hogy Te a kapcsolatotok elején viselkedtél Vele hülyén (hogy Téged idézzelek), ami pont az ismerkedés időszaka, Ő ilyennek 2könyvelt el" Téged.


A helyetekben rövidre zárnám. Te döntsd el,hogy tudsz-e tartósan változni, Ő pedig döntse el,hogy bízik-e még Benned, el tud-e fogadni.

2022. dec. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennek ennyi.
2022. dec. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A két dolog bár összefügg, de nem ugyanaz.


Igen, valószínűleg a viselkedésed is közrejátszott.


Ugyanakkor, 7 év elég sok idő, nagyon fiatalon jöttetek össze és ennyi idő alatt az ember sokat változik. Tök érthető, ha már kihűltnek érzi, nem kielégítő. Változtok, felnőttök, elfejlődtök egymás mellől. Itt szerintem ez történt. Ezen nincs mit megjavítani.

2022. dec. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Pont időben vagytok most már érettebben egy új kapcsolatnak nekivágni. Itt már lefőtt, aminek le kellett.
2022. dec. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Fölösleges tenned bármit, elrontottad és most már hiába kaparsz kiszeretett belőled, inkább utál mint szerelmes.

És ezt nem fogod tudni visszaforditani.

Engedjétek el egymást és máskor uralkodj magadon, becsüld meg, hogy barátnőd akad, mert ugyan ebbe a szituban találod magad.

2022. dec. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!