Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem engedi, hogy adjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem engedi, hogy adjak magamra?

Figyelt kérdés

Egy mások által talán viccesnek vélt sztori, de nem vicces egy csöppet sem!


A párom mellett nem érzem magam nőnek, sőt még esélyt sem ad.

Többször mondtam neki, ha megkapom a fizetésemet akkor szeretnék ruhákat és cipőket vásárolni, és talán némi sminket is. Határozottan mondta jól van majd veszek én is magamnak valamit, majd együtt megyünk.


Ő pár nappal előbb kapja a fizet készpénzben én is úgyszintén .

Amint megkapja a pénzét azonnal elveri játékoknál és más dolgokkal.

Gondolom gondolván, hogy tőlem úgyis lehúzza!

Végül én fizetem a számlákat! A többit ugyanúgy elkölti.( saját házunk van, vagyis az én hazám, örökölt)


170 e a fizetésem nem sok, az övé kb pár ezerrel több. De még mielőtt össze költöztünk egyezés volt, hogy fele én fele ő, a többit magunkra költjük.


Én megelégedek a használt ruhákkal is( sőt szép darabok vannak ha jól körülnézek).


Én nem miattam, ő miatta szeretnék új ruhákat venni, hisz látom, hogy hogyan nézi a jólöltözött dísz**ákat

Én meg vagy már 6-7 éves ruhákkal, kabátokat viselek.

Legtöbb vagy 10 szer volt újrafoltozva.


Sajnos, ötletem nincs, hogy hogyan vegyem rá, hogy újítsam meg a ruhatáramat.

Itt van karácsony, nincs egy normális göncöm. Farmer és és néhány pulóver?! És egy vans cipő és egy 10 éves bakancs


Kész röhej az egész. És még neki álla feljebb amikor reggel felöltözök, hogy úgynézek ki mint egy koldus, vegyek fel valami mást!!


Látom, hogy szégyell velem akárhová menni, de nem az én hibám.


Ha esetleg felhozni merem a témát hozzam vágja a pénzemet és marssal üvölt, hogy akkor a számla nem lesz fizetve.



2022. dec. 21. 13:17
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
96%

Baromi gyorsan szabadulj meg ettől az ingyenélő szrrágó senkiházitól, aki a saját házadban aláz és terrorizál.


"Ha esetleg felhozni merem a témát hozzam vágja a pénzemet és marssal üvölt, hogy akkor a számla nem lesz fizetve."

a jó édes anyjával, aki egy ilyen barmot nevelt.


Miért is kell neked ezt tűrni? Ennek akarsz tetszeni, tényleg...??

2022. dec. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
95%
Ez egy ingyenélő akinek marha jó így, nem engedi hogy csinos légy és jól érezd magad mert még a végén lecserélnéd, ezért akar tönkretenni.
2022. dec. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
98%
Ne pazarold el az életedet egy olyan emberre, aki nem érdemel meg.
2022. dec. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%

"Amint megkapja a pénzét azonnal elveri játékoknál és más dolgokkal."


Ez már óriási nagy probléma. Soha nem jönnék össze szenvedélybeteggel.


"Ha esetleg felhozni merem a témát hozzam vágja a pénzemet és marssal üvölt, hogy akkor a számla nem lesz fizetve."


Nem vagy normális, hogy ezt eltűröd, ez a "férfi" maximum a cselédjenek tart és te hagyod!!!!


Hihetetlen, hogy lehet valaki ekkora "khhmmm" mint te.

Nem hülye, fölösleges kérdéseket kell kérdezni hanem

el kell hagyni örökre b@sszuskulcs!🤦‍♀️

2022. dec. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
94%

Most ez közös kassza?


Fizetném a lakber rezsi felét a tobbibol vásárolnék.

2022. dec. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
A nő házában élnek. Nincs lakbér. Ő fizeti a rezsit is, ha ágáll, akkor hapsi az ő fizuját is hozzávágja, hogy ha így viselkedik, akkor abból sem fogja tudni a saját fizujából a saját számláit fizetni.
2022. dec. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
97%
Figyelj gyere hozzám engem is eltarthatsz! Páros kihasznál. Lépj le amíg nem késő. Ő nem szeret téged. Cselédek vagy. Ja és nemzeti bank számára. Helyedben ünnepek alatt lelépnek. 40f
2022. dec. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

Amikor elmentem bevásárolni, hogy vegyem meg kari előtt néhány élelmiszert, ő azt vágja hozzám, hogy 25 e felül ne vásároljak.

Végül nem vettem majdnem semmit. Pedig a menü a fejemben volt.

Azt mondja hogy képtelen vagyok vásárolni.

Nem vagyok jó nő és háziasszony sem!

2022. dec. 21. 13:46
 9/38 anonim ***** válasza:
98%
Mert eltűröd a viselkedését. Megér neked ennyit? Ha igen, akkor megérdemled. Ha nem, akkor mi a fszra vársz még?
2022. dec. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

Te tényleg tökelütött idióta vagy.


Úgy kivágnám az életemből hogy csak porozna.

2022. dec. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!