Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akiknek alkoholista a párjuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek alkoholista a párjuk (vagy volt), hogy bírtátok, meddig?

Figyelt kérdés
Mennyit ivott? Kötekedő, agressziv vagy békés jókedvű volt?
2022. dec. 24. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Édesanyám nevében tudok nyilatkozni. Az akkori párja amikor 13-18 éves voltam elég sokat ivott és 4-5 évig tartott a kapcsolatuk de voltak benne kisebb-nagyobb kihagyások. Mindig kötekedő és agresszív lett a férfi, ha ivott. Nem mindennap, de minden nap amikor másnap nem volt munka. (Ő viszonylag jól bírta, mert általában nem vele kötekedett, hanem velem.)
2022. dec. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
Volt ilyen párom, nem tudom, miért és hogyan, de két évig próbáltam segíteni rajta. Aztán rájöttem, hogy ezt csak úgy lehet kibírni, ha elsüllyedek a szintjére, vagy egyszerűen csak kikészülök...Végül kiölt belőlem minden érzést.
2022. dec. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Apám alkoholista, a nagybátyáim is azok voltak, szóval nem tűrök meg alkoholistát a közelemben.


Amúgy apám jól bírta a piát ő az a típus, aki simán lehetett zugivó vagy "kicsit szereti a sört" jellegű, aki sosem bukik le az ismerősei előtt, mert nem tudja kiütni magát, csak egyre primitívebb lesz, több lesz a hirtelen reakció és egyre vörösebb a feje. Lazán benyomott egy nap 16 sört + kísérők gond nélkül. "A mája meg hízik", bár ő maga fogyott, nagyon büszke is volt erre, igaz a sok-sok pia miatt olyan, mint a múmia bosszúja.


Nagybátyám a homályos tekintettel órákig ücsörgős volt, nagynéném férje pedig a mulatozós aki trágár nótákat rögtönzött húsvétkor a nyuszi heregolyóiról meg ilyesmik. Ő milliós fizetéssel élt, de szabadnapon, szabadság alatt egy másodpercig nem volt józan. És milyen büdös volt mindig. Márkás dezodor keveredik az alkesz izzadtságszaggal, fúj.

2022. dec. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!