Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Arra jó a karácsony és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arra jó a karácsony és a szilveszter hogy menőzni lehessen ki ivott el több pénzt ?

Figyelt kérdés
Pia, szerelem, szeretet, pénz , család, barátok

2022. dec. 28. 23:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk én nem menőzni szoktam azzal, hogy mennyit költöttem lakásra, hanem elmesélni, ha kérdezik. Szerintem amúgy nagyon kicsi lakást vettünk túl drágán és nagyrészt hitelből. (Talán megvolt a 20% önerő, de már nem emlékszem, lehet, hogy egy része a babaváró volt) Nem hiszem, hogy ezt nagyon nehéz lenne utánam csinálni.
2022. dec. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor meg majd azt látom hogy azzal menőznek ki mennyit költött a lakására , nyaralásokra.. sehol sem jó nézelődni!"


Mivel nem jártál máshol, nem ismersz másokat, mindez csak a fejedben létezik. A valóság az, hogy vannak helyek, ahol intelligens emberek élnek, és akik nem pénzben mérik egymás értékét. De ehhez tanulni kell és kimozdulni a sötét lyukból, ahol most tengődsz.

2022. dec. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Magyarok vagyok, azaz kipcsakok, tehát igen.
2022. dec. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Az nem menő, hogy többet költ alkoholra, az inkább vér ciki.


Tényleg nagyon rossz körökben mozogsz.

2022. dec. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Itt a lényeg inkább maga a pénz költés!! Azzal menőznek ki mennyit tudot elverni ebben a rendvás évben , kinek mennyire van tele a tarcaja.
2022. dec. 29. 14:57
 16/17 anonim ***** válasza:
Akkor is Te mozogsz rossz körökben Értelmes emberek közt ez nem így működik.Szakadj ki abból a közegből.
2022. dec. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
16. Nem vagyok semmilyen kozegben . Barataim sincsennek .
2022. dec. 29. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!