Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Intő jelnek vegyem ha a barátnőm elhúzta magát és ideges lett miután egy liftben megsimogattam a nyakát más előtt?

Figyelt kérdés
Azt mondta ne csikáljam már, pedig máskor nem zavarta sosem. Nekem az volt a bántó hogy egy idegen srác is volt a liftben aki nem láttam hogy megsimogattam de hallotta és láthatta hogy barátnőm idegesen elhúzta magát és odaszólt nekem… nekem megalázó volt hogy idegen ember előtt elutasít hogy a párjaként finoman megsimogatom.
2022. dec. 29. 11:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
86%

Nyilvanosan nem tapizgatjuk egymast, legalabb es nem egy liftben, ahol toled ot centire all egy vadidegen.

Mindenki elhuzodna ilyen helyzetben.

2022. dec. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ha nem az önbizalmad lenne a kérdés, akkor az zavarna, hogy elutasított, nem az, hogy egy másik pasi előtt és nem csinálnál egyetlen alkalomból ilyen drámát. Mire kéne szerinted ezt intő jelnek venni? Legközelebb, ha a szexhez nem lesz kedve, akkor mi lesz? Vagy tényleg kizárólag az a baj, hogy más is látta, sőt egy másik férfi látta?

Egy egészséges önbizalommal rendelkező ember vagy fel sem veszi ezt, vagy megbeszéli utána a párjával. Nem eszi a kefét magában.

2022. dec. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy igaziból, hogy más emberek szerint elfogadható-e, ha megérinted a barátnőd nyakát.


Joga van jelezni, hogy ez számára nem kellemes, amit neked tudomásul kell venni, kettesben, egy ember előtt és 100 ember előtt is, hiszen ez az ő teste és személyes tere.


Amin lehetett volna finomhangolni, hogy hogyan mondja, mert mondhatta volna azt is, hogy légyszí most ne, de szerintem maximum ennyiben hibázott, amit meg lehet beszélni, miután kiszáltatok.

2022. dec. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Kultúrált emberek nem csinálnak ilyet mások előtt (nemcsak idegenek, hanem ismerősök előtt sem). Ez intim érintés, azzal értek egyet hogy aki azt írta hogy ez körbehugyozás. Ez az, semmi több annál. Lássa a másik hím. Én is ellökdösném azt a férfit aki ezen a szinten működik. A liftben meg pláne eleve túl intim közelségben vagyunk idegenekkel, mégis ki az a türhő aki itt kezdi el macerálni a nőjét... Szerencsére sose volt ilyen önbizalomhiányos kis nyomi párom.
2022. dec. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha csak egy kis simi gáz ahogy a barátnőd reagált. Én elgondolkoznék azon hogy a liftben lévő "idegen férfi", valóban idegen-e a b.nődnek is...
2022. dec. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Ja, amúgy simogatásra így reagálni. Lehet a csávó a liftben kúrópajti volt🤔
2022. dec. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Kitudja kinek mit ad elő a csajod, vagy kinek akar ezzel megmutatni mit. Szerintem kúrócsávóval futottatok össze 😃
2022. dec. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!