Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggódni?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok, a párom 27 éves. 11 hónapja vagyunk együtt. Eddig működött a kapcsolat. 2 hónapja van próblémánk. Elkezdett minden téren hanyagolni, nem tőrődik a kapcsolatunkkal. Ha megyünk valahova nem vállal fel. Nem fogja meg a kezem. Méteres különbséggel megyünk egymás után. Amikor mindketten otthon vagyunk, telefonozik. Amikor rákérdezek, hogy ezek miért történnek, azt mondja azért, mert dohányzom. Nem a cigiszagot akarja érezni rajtam. De ez érdekes, mert így ismert meg. Az elején nem zavarta. Szóval nagyon tanácstalan vagyok. Ráadásul megtaláltam az exe képeit a telefonjába. Illetve folyamatosan beszélgetnek. Bár van egy közös gyerekük. Eddig nem is zavart a beszélgetés, de ahogy elkezdett tönkremenni a kapcsolatunk, úgy az exe egyre sűrűbben jelent meg.

2022. dec. 29. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Már nem szeret.

Hogy beszél az exszel, természetes, hiszen gyerek van. A többi nem. Ne várd meg, míg megaláz még jobban, mi az, hogy nem vállal fel az utcán?

2022. dec. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Exszel újra van szex. Téged már nem szeret. Meddig akarod húzni?
2022. dec. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen, bőven van okod...
2022. dec. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vállal fel, akkor én hazasétálok és csomagolok. A kulcs= önbecsülés.
2022. dec. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!