Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz férjet választottam, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz férjet választottam, de nem tudok elválni?

Figyelt kérdés

Két kicsi gyerekünk van, most vettünk házat, hitellel. Valaki járt már így?

Úgy érzem nem bírnám ki vele hogy leéljem az életet, mert én ennél többre vágyom.

Mostanában egyáltalán nem lehetséges hogy elváljak tőle, pénzem sem lenne eltartani a két gyereket, nincs hova mennem. Talán pár év múlva ha már nagyobbak lesznek.

Az utóbbi 1 évben realizálódott nekem ez, de sajnos kilépni most semmiképp nem tudok belőle.


2022. dec. 30. 06:28
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Sok már neki is. Valszeg ezért a pia és haverok mert menekül.
2022. dec. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
83%

Menjetek el párterápiára, legrosszabb esetben rájöttök, hogy válnotok kell.

Egyébként ismerek egy olyan párt, akik szintén teljesen elhidegültek, de közös hitelek, gyerek miatt úgy érzik, hogy nem lenne jó válni. Ők megbeszélték, hogy csak együtt laknak, inkább olyan haveri kapcsolatuk van.

2022. dec. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
30%

A gyk-s megmondó kislányok úgyis azt fogják írni, hogy hagyd el.

Én viszont azt, hogy keressetek egy szakembert, akivel meg tudjátok beszélni a problémáitokat. Ehhez viszont a férjednek is tudnia kell a problémáról és konstruktívan hozzáállnia.

Ha gondolod, megírom privátban a többit.(Nem vagyok kíváncsi az ide firkáló pattanásos tinilányok, goldiggerek butaságaira.)

2022. dec. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
90%

Elmehetnek párterápiára, de csak akkor van értelme, ha a férjed is benne van. Ő is érzi, hogy ez nem jó, szeretne változtatni.

Ennek az esélye minimális sajnos…. Neki, amíg nem talál nálad jobbat, jó lesz így…

A párterápia egy vagyonba kerül több hónapos várólistával. Az állami rendszerben max konzultációra van lehetőség.

Kérdező én inkább magamba fektetnék első körben. A saját fejlődésembe, saját terápiámba. Külső belső megújulásba. Valószínű te is eleresztetted magad és egyáltalán nem tudod a férjedet kezelni. A sok korábbi próbálkozás is elakadást sejtet a párkapcsolatok területén. Tehát szakemberhez fordulnék, de magam miatt.

2022. dec. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
53%

Én sem értem a kérdést. Jöttél kicsit nyígni meg sajnáltatni magad. De a két gyerek meg a hitel az kellett. Miben tudnék segíteni? Hm? Milyen válaszokat vársz?

Gondolom ez volt a legjobb az összes közül. Ergo te választottad ezt az életet. Edd meg amit főztél.

2022. dec. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
85%
Ha 30 évesen túl voltál számtalan kapcsolaton, és most a házasságod sem működik, akkor érdemes lehet egy önvizsgálatot tartani. Lehet, hogy nem jól csinálsz valamit.
2022. dec. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
64%

Mi romlott el?

Mi lett a gond?

2022. dec. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
97%

"Nemtudom, talán csak valakivel beszélnék aki hasonló helyzetben volt és végül el tudott válni és minden jól alakult."

Messziről jött ember azt mond, amit akar, én erre a helyedben nem alapoznék.

Ha a férjed nem nyitott a változásra, akkor tűrnöd kell, nincs mit tenni. Nincs hova menned, nincs pénzed, nélküle még életed sincs. Családot akartál, megkaptad, fordulj a gyerekeid felé!

Ha arra vágysz, hogy jön majd a másik herceg fehér lovon, aki kimenekít, van egy rossz hírem: nem fog jönni. Tanulj, fejlődj, tedd rendbe magad külsőre, belsőre, foglald le magad a gyerekekkel, aztán majd lesz valami később.

2022. dec. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
29%
Én pont ismerkedek egy nővel, ugyan ez a szitu. Mondjuk őt el sem vette a hapsi és cak 1 gyerek van.
2022. dec. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
66%
így jártál
2022. dec. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!