Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám igazán és őszintén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám igazán és őszintén megszeretni?

Figyelt kérdés
Két hete összejöttem egy férfivel, aki nagyon kedves, figyelmes, normális.Mondtam neki, hogy nem vagyok belé szerelmes, de mivel szimpatikus és alapvetően még vonzalom is van, ezért ha szeretné, megpróbálhatjuk. Ő nagyon lelkes, én viszont kevésbé. Lesi minden kívánságomat, megértő, türelmes, nem erőltet semmit, alkalmazkodik, törődik velem és figyel rám. Tényleg egy rossz szavam nem lehet és nagyon értékelem az igyekezetét. Szeretném, ha valahogy bele tudnék szeretni és motiváltabb lennék a kapcsolatot illetően. Mit tehetnék ennek érdekében?

2022. dec. 30. 15:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
Egyszerű, vess neki véget.
2022. dec. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
Keress valami nagymenő fuckboyt aki megdug, kihasznál és otthagy. Abba se perc alatt beleszeretsz, ne félj.
2022. dec. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem így működik, erőltetve nem lehet valakit szeretni, vagy valóban szereted, )most ez nyálasan fog hangzani, de más hirtelen nem jut eszembe), belülről jövő igaz szeretettel, szerelemmel, vagy hagyd a fenébe, ne erőltesd, legalábbis nekem ez a meglátásom, de lehet, hogy tévedek.
2022. dec. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok már bazmeg, van ilyen, hogy nem érzi az ember, amit szeretne és indokolt lenne. Mondom ezt férfiként, én is így voltam az utóbbi időben egy csajjal. Én végül megmondtam neki, hogy nem fog menni, nem tudom erőltetni.
2022. dec. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
48%
Nem tartod férfiasnak, mert ennyire a lábtörlőd lett?
2022. dec. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%

Mekkora ostoba, nyomorult patkánynak kell már lenni, hogy valaki ezt ne fogja fel, és úgy kezelje, mintha valami erkölcstelenség, bűn lenne?


Érdekes, én is voltam így, aztán mégis jött a párom, akivel lassan 10 éve együtt vagyunk szeretetben. Nincs itt semmiféle fuckboy, sem lábtörlő. Igazából akik ilyeneket írnak, azok az ilyen férgek valójában, akikről beszélnek, csak nem tudják kiélni a hajlamaikat, mert nem vonzóak. Ez okozza a frusztrációt.

Normális férfi nem hány ilyen válaszokat az ilyen jellegű kérdésekre, ez a helyzet.

2022. dec. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
58%
Ha sikerül kérdező, kérem a receptet.
2022. dec. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%

6, tőled, mint tapasztalttól kérdezem, hogyha random embereket nyomorult patkányozok le az interneten, mert más a véleményük, mint nekem, az segít oldani a frusztrációkat?


Ha az elején nincs meg a kellő vonzalom, nagyobb az esély, hogy valaki mással alakul ki, minthogy ebben a kapcsolatban vergődj.

Akkor is, ha rendes srác, (de unalmas).

2022. dec. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
Már bocs, de aki bűnnek fogja fel, hogy valaki nem lesz szerelmes valakibe egyből, és rögtön azzal jön, hogy biztos egy fuckboy kéne, vagy azért nem szereti, mert "lábtörlő" azáltal, hogy rendes, szerintem az egy nyomorult, rosszindulatú patkány. Nekem meg ez a véleményem. Hiába ontod rám a célzásokat, hogy én vagyok a frusztrált. Csupán unom már az ilyen görcsöket.
2022. dec. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Lady Beth ***** válasza:
100%

Mivel két hete vagytok együtt, lehet, hogy idővel máshogyan tekintenél rá, de az is lehet, hogy soha nem tudnád szenvedélyesen szeretni.


Ezt igazán csak te tudod eldönteni, hogy mit szeretnél, de én inkább várnék egy olyan emberre, aki nem csak hogy jól bánik velem, de tetszik is.

2022. dec. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!