Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám igazán és őszintén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám igazán és őszintén megszeretni?

Figyelt kérdés
Két hete összejöttem egy férfivel, aki nagyon kedves, figyelmes, normális.Mondtam neki, hogy nem vagyok belé szerelmes, de mivel szimpatikus és alapvetően még vonzalom is van, ezért ha szeretné, megpróbálhatjuk. Ő nagyon lelkes, én viszont kevésbé. Lesi minden kívánságomat, megértő, türelmes, nem erőltet semmit, alkalmazkodik, törődik velem és figyel rám. Tényleg egy rossz szavam nem lehet és nagyon értékelem az igyekezetét. Szeretném, ha valahogy bele tudnék szeretni és motiváltabb lennék a kapcsolatot illetően. Mit tehetnék ennek érdekében?

2022. dec. 30. 15:35
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Többnyire mentek is a zöldek.

A srác egyáltalán nem lábtörlő, egyszerűen csak figyelmes. Ez nekem fura, mert eddig kb mindenki levegőnek nézett. :-)


Egyébként tetszik is és vonzalom is van, különben nem jöttem volna vele össze. Ennek ellenére nem érzem azt, hogy szerelmes lennék belé. Ezen szeretnék változtatni. A konkrét tanácsokat köszönöm továbbra is.

2022. dec. 30. 16:52
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
2 hét nagyon kevés idő, ha 1,5 2 hónap után sem érzel többet akkor viszont szerintem ne erőltesd tovább.
2022. dec. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Adj időt magadnak! Két hét az semmi, az lenne a fura, ha már szerelmes lennél.

Én is így voltam a párommal, mint te. Egy rossz szavam sem lehetett rá, de nehezen nyíltam meg, így hónapok kellettek ahhoz, hogy megszeressem. Elsöprő szerelem nem is jött, de helyette racionális, erős alapú, szeretetteljes, kiegyensúlyozott kapcsolat lett már évek óta.

2022. dec. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzátennék, hogy távkapcsolatról van szó, de naponta többször is beszélünk, keressük egymást. két-háromhetente tudunk együtt tölteni 1-1 hétvégét.
2022. dec. 30. 17:25
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is megismertem valakit, akihez egyáltalán nem vonzódtam, sőt.. inkább semmit nem akartam tőle, mint bármit is. Aztán fogalmam sincs, hogyan de alakult a kémia, méghozzá igen erős lett és onnantól kezdve pedig egyre inkább kötődtem hozzá, egy jó ideig én sem éreztem szerelmet, csak úgy mint te. Próbáltam is magamban definiálni a dolgot, hogy ez mégis micsoda… aztán mire elkezdtek alakulni az érzéseim és többet akartam volna, rajta azt láttam, hogy nem igazán, szóval fordult a kocka egy nagyot. Úgyhogy vigyázni kell ezzel a “bele akarok szeretni” dologgal, mert szerintem ez valahol kompromisszum, megalkuvás. Nem mondom, hogy első látásra szerelem legyen, de talán ennél több kell… viszont, hogy konkrét példát is mondjak, hogyan tudsz belé szeretni, az segíthet ha az apró kis dolgaiba, szokásaiba, emberi tulajdonságaiba szeretsz bele, plusz ha van benne valami szexi, de nyilván ez is vagy jön természetesen mert észreveszed és imponál vagy nem.
2022. dec. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Két-három hetente egy-egy hétvége az nem valami sok, de legalább kevés :) Na, így nem csoda, hogy még nem alakult ki szerelem a részedről, nem mindenkinél alakul ki gyorsan, van akinek idő kell hozzá, lehet, hogy te is ilyen vagy, vagy ép ennél a srácnál van ez nálad, adj időt a dolognak, veszíteni semmit nem veszítesz!
2022. dec. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!