Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvárhatok ilyesmit a páromtól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárhatok ilyesmit a páromtól?

Figyelt kérdés

Nehéz családi helyzetem volt de abban biztos voltam, hogy változtatok rajta és a kezembe kell vennem az irányítást. Jártam terápiára, rendbe tettem a mentàlis egészségem, sokat olvastam ebben a tèmában és kèt szakmát szereztem, az első nyereségéből fektettem a másodikba és most ott tartok, hogy havi egy milliót keresek és a következő lépésen agyalok. A pàrom már érettségi óta velem volt, tàmogatott bármit is csinàtam és a tavaly vett el feleségül. Az egyetlen gondom az, hogy úgy érzem nem igazán akar tàrsulni úgymond az elkèpzeléseimhez. Ami tudom, hogy mindenkinek más és nem változtathatok meg senkit, de úgy gondolom hogy ez mindkettőnknek az érdeke lenne. Az a tervem, hogy amit most keresek/keresünk nagy részèt befektessük, és elérni azt, hogy 40 éves korunkra anyagilag függetlenek legyünk. Persze tudom, hogy ez nem megy karikacsapàsra, de most tanulok a témàban és közben spórolgatok. A spórolással is úgy vagyok, hogy inkább élek pàr évig a minimumon, hogy aztán mèg jobb dolgokat vehessek, vagy utazgassak mintsem elpazaroljam olyasmire ami csak viszi a pènzt màr most. Szóval én nagyon ráálltam, hogy most alapozzuk meg a jövőnket amíg tudjuk, hogy ne kelljen rokkanàsig alkalmazottak legyünk ( neki már most van probléma a hátával) de úgy látom őt ez nem annyira érdekli. Ha vàllalkozásról ötletelek szerinte az túl nagy kockázat ès felelősség, meg ugye “nem ért hozzá” aztan ha felajánlom hogy tanuljon ő is a témàban, akkor nincs kedve olvasni és inkább videokat néz. Meg néha értelmetlen dolgokra költ, legalábbis olyanra amit most nélkülözhetnènk.

Szerintetek elvàrhatom, hogy hasonló hozzáállása legyen a dolgokhoz vagy inkább törődjek bele, hogy egyedül kell csinálnom?

A legjobbat akarom kihozni az èletből, már amennyire sikerül…

26n


2022. dec. 30. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem még fiatalok vagytok.

Pasik amugyis későn érnek.

Szerintem ne legyél ennyire szigorú se vele se magaddal szemben

Az életet élvezni is tudni kell. És nem csak 40 évesen.

2022. dec. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ő 31 éves.

És persze, én is szeretek élni, tapasztalni minden jót, a 6év alatt mióta együtt vagyunk szerintem nagyon ki is használtuk. Vettünk quadot, motorbiciklit, autót, tengerparti nyaralások stb… ami mind szép de így folytatva max egy hitel lesz a nyakunkon a házra és a cseppnyi nyugdíj . Én feláldoznék 3-4 évet ezek nélkül hogy megvalósítsunk egy nagyobb dolgot.

2022. dec. 30. 21:57
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt várhatod csak el, hogy a közös életetekhez mindketten a magatok módján hozzájáruljatok. Ő a saját szakmájában a saját munkájával, te pedig a tiéddel. Nem vagytok egymás alkalmazottai, nektek csak annyi a dolgotok, hogy elfogadjátok, amit a másik csinál és bíztok egymásban. Házasok vagytok, egy helyre megy a pénz, nem? Én sem vennék részt a párom vállalkozásában csak azért, mert jól megy neki. Megvannak a saját módszereim boldogulni.
2022. dec. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
40%

6 évig tartott ki melletted, amíg te bármit tehettél. Ő nem várt el tőled ilyesmit. Most, hogy "kinőtted" magad, pont te leszel az, aki elvárna tőle ezt vagy azt?

Szerintem ez nagyon gáz. Mindegy, miért. Azt írod 30+. Hidd el, nagyonis tudja, mit akar. És, mint írtam, gáz, hogy te még ennyire sem tolerálod.

2022. dec. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!