Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Mit tennétek, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit tennétek, ha az új barátnőtök közölné, hogy nem fontos gumit húznotok, mert ő szed fogamzásgátló tablettát?

Figyelt kérdés

2022. dec. 30. 22:35
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
58%
A fogamzásgátló annyira nem véd, hogy 12 év alatt sose lettem terhes. Amikor meg leraktam, akkor lettem az. Tudom, tudom. Itt a gyakorin mindenki gumival meg fogamzásgátlóval lesz terhes, meg végig menstruál a terhessége alatt. 😄😄
2022. dec. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
20%
Megmondanám, hogy rendben, hiszen úgyis popsiba akarom.
2022. dec. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
65%
#12 egy heteroszexuális férfi, nem csinálja inkább seggbe, mint punciba, úgyhogy jó kis coming out tess
2022. dec. 31. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
63%
Ameddig nem bízok meg benne maximálisan, addig gumi. Ha már feltétel nélküli a bizalom és tűzbe ugranék érte, utána mehet nélküle is.
2022. dec. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
64%
Nalunk ez ugy mukodott, hogy kb elso 2 hetben gumival csinaltuk, aztan megbeszeltuk, hogy fogamzasgatlot szedek inkabb. Koztes idoben semmivel nem vedekeztunk (tudom, tudom…) de en sem szeretem gumival, egyreszt elveszi a feelinget a gumival valo szarakodas masreszt imadom ha belemelvez.
2022. dec. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem mindkét fél részéről úgy a normális, hogy első pár hétben gumival védekezzenek, akár szed fogamzásgátlót akár nem.

Ha jobban megismerik egymást és komolyodik a kapcsolat akkor lehet váltani. Úgy értem ha kiderült hogy nem egy pszichopata aki tényleg csak szaporodni és átbszni akarja a másikat 😀

2022. dec. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

#16: Ez a csávó is csak a 3. hónapban ejtette teherbe a sárkányt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

Az ég világon semmit nem segített volna rajta, ha az első néhány hétben használ gumit.

2022. dec. 31. 11:01
 18/24 anonim ***** válasza:
8%
Dugjon gumival aki nem akarja érezni a nőt, soha sem dugók gumival, mintha kesztyűben macskàt simogatnàl.🤮46f
2022. dec. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
91%

17: Mi az talán te vagy a szóban forgó srác, hogy ennyire pörögsz a témán? Csak mert ez már vagy a 2-3. kérdés, ahol a kérdés kiírója belinkeli… kezd gyanús lenni, hogy mindegyik te vagy és már azt sem tudod hogyan sajnáltasd magad (vagy a srácot..).


El lett mondva, hogy függetlenül attól, hogy a csaj verte át, még a nők nagy részének nem fog kelleni egy 25 éves csávó, akinek van egy gyereke, ez van.🤷🏻‍♀️ Aki meg biztosra akar menni, az fel fogja húzni a gumit.

2022. dec. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
39%
Megkérném, mutassa meg a gyógyszerét.
2023. jan. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!