Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha azt mondta hogy az egészség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondta hogy az egészségügyisek együtt vannak egymással. Honnan lehetnek tapasztalatai?

Figyelt kérdés

Egyikünk sem egészségügyis.

De hírük van hogy ápolok dokik takarítók miket csinálnak a műszakokban.

Csak ezt úgy adja elő valahogy, mintha sunyulna, nem akarja valahogy részletezni honnan mit hallott, kitől, hanem tereli a témát.


2022. dec. 31. 11:49
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Ezen rugózol? Az is lehet hogy itt olvasta vagy a grace klinikában látta, teljesen felesleges ezen aggódni....
2022. dec. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Mende-mondákból. Szomszéd Gézának mesélte a haverjának haverja, és tovább pletykálta. Ettől függetlenül létező jelenség, de nem kizárólag az egészségügyben. Gyárban, kereskedelemben, cégeknél, stb. Ahol nők és férfiak dolgoznak együtt, ott mindig lesznek numerák.
2022. dec. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Igen ez egy köztudott jelenség.

Csak azt nem értem hogy miért nem mondja azt nyíltan hogy béla mondta, vagy a dokihaverja mesélt, vagy ezt mindenki tudja, hanem hirtelen elhallgat nem nyilatkozik, nem témázik erről, másról kezd beszélni.

2022. dec. 31. 12:01
 4/30 anonim ***** válasza:
92%
Nem, még mindig nem akad belém Dr. Józsi pénisze, mikor egymagam kell ellátnom 30 beteget. Gyógyszerelek, tisztázok (értsd pelenkázom a felnőtt betegeket!), vért veszek, vénát kötök infúzióhoz és éber vagyok, mert ha baj van, minden mp számít. Nekem erre nincsen időm, de nem is keresem az alkalmat a digidugira. Nem nagyobb a kefélési % az eüben, mint bármely más cégnél. Julcsi is dughat egyet Pistával a Tescoban, ha épp szünet van. Erre ne apellálj. 10 éve dolgozom eüben és sose kufircoltam kórházban, se orvossal.
2022. dec. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Itt 21.válasz is "jó"

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


A barátom azt mondta, hogy ő nem olyan hímr.banc.

(De érdekes ez is, hogy magára veszi. Én nem róla beszéltem.)

2022. dec. 31. 12:23
 6/30 anonim ***** válasza:
55%
Nem kell hozzá sok ész kérdező. Egyszerűen nem adja ki az informátor nevét. Bár az infót sem volt érdemes megosztania veled, hiszen kvára bizalmatlan vagy vele szemben. Egyébként hol élsz te, hogy ezen ennyire meglepődtél?
2022. dec. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Nézz bele a Megcsalás rovatba itt a gyakorin! Nagyon sok olyan kérdést írnak ki most is, hogy a férj kolléganővel csalja az asszonyt. A kérdésed már irreleváns is lett.
2022. dec. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Szerintem lehet saját tapasztalata van, és nem csupán informátora.

Nem szeretem amikor engem butanőnek akar letudni, akinek nem kell mindent mindenről tudnia.(gyakorta van mellette ez az érzésem)

Amugy nem is ő osztotta meg velem az infot hanem fordítva volt.


Mentegetőzött éppen hogy ne aggodjak hiába dolgozik hajnalokig folyton, az neki csak munka.

Erre mondtam az egészségügyben is csak munka van mégis megy ott minden más is.

És visszakérdezett hogy ezt én honnan tudom?

Mondtam neki ez köztudott.

De meglepett a kérdése. Mégis honnan kéne tudnám? Mi másból?

Így visszakérdeztem tőle hogy és ő honnan tudja?

Aztán nem tud egyenesen válaszolni, elkezdett vádolni engem hogy én r.banckodtam esetleg anno, még szabályosan veszekedés is lett belőle.

Ebből a teljesen artatlan kérdésből veszekedés!" Hogy és te honnan tudod?"

Hogy nem lehet erre 2 szóban lazán válaszolni? Miért lett ebből balhé?

2022. dec. 31. 12:29
 9/30 A kérdező kommentje:

Miért lenne irreleváns?

Katonaság is nagyon "szép".

Azért más munkahelyeken ha még folyik is a gruppen mégsincs az egész iparág lenézve.

A multik, vagy szerelők, vagy könyvelők, vagy vendéglátósok, vagy sorolhatnám ha van is munkahelyi szex, mégsem erről híresek.

De az eü nek országos híre van k.félésből.

2022. dec. 31. 12:31
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire szar, akkor jön a kérdés, hogy mi a fszért vagy még mindig vele? A deszereted nem válasz.
2022. dec. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!