Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha azt mondta hogy az egészség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondta hogy az egészségügyisek együtt vannak egymással. Honnan lehetnek tapasztalatai?

Figyelt kérdés

Egyikünk sem egészségügyis.

De hírük van hogy ápolok dokik takarítók miket csinálnak a műszakokban.

Csak ezt úgy adja elő valahogy, mintha sunyulna, nem akarja valahogy részletezni honnan mit hallott, kitől, hanem tereli a témát.


2022. dec. 31. 11:49
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

#18:

De ő az. Minden nap cirkuszolnak valamin. Még nem az exe, mert kefél vele. Csak hónapok óta folyamatosan "szakít" vele.

Elképesztő, hogy emberek hogy képesek így élni. Alapból nem épek mentálisan, de pluszban még egymást is hergelik napi szinten, amitől még rosszabb lelki állapotba kerülnek. Talán egyedül a kefélés megy nekik. Kb 1 éve "ölik" egymást. Hogy lehet így élni?

Én már régen szakítottam volna, igaz én nem vagyok kapcsolatfüggő.

2022. dec. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Lefordítom neked:


Ő kérdezte, hogy honnan tudod: "Te miből vagy ebben ennyire biztos, hogy ezt így ki tudod jelenteni?"


Te kérdezted, hogy mert ő honnan tudja: "Kivel keféltél?"


Eleve a hangsúlyra nem fektetsz semmi figyelmet, másrészt egyértelmű a leírásodból, hogy az egész témabedobásod erre ment ki, hogy bizonyíthasd magadnak és neki, hogy ő megbízhatatlan. Zéró belátásod van a viselkedéseddel kapcsolatban, de nyilván a pasi se kutya, hogy elkezd veled veszekedni, ahelyett hogy megmutatná, hogy hol az ajtó. Csak arra kérlek, hogy ne gyártsatok gyereket (bár tudom, tudom, ilyen megbízhatatlan f.sznak úgysem szülnél, hogy utána te legyél bezárva a gyerekkel, míg ő várótermi wc-kben hetyeg az ápolónőkkel).

2022. dec. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

Leirjam mégegyszer az egészet?

Hajnalokig dolgozik szinte mindig, azzal nyugtatott neki ez csak munka. Erre hoztam témába az eü-t.

Erre kezdett el védekezni, hogy ő nem hímr.banc, és bevádolt engem.

A hanglejtés az inkább emelkedett nála mint nálam. Nálam akkor szállt el az én hanglejtésem mikor neki állt gyanusítgatni vádolni, belém állt.

2022. dec. 31. 13:12
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, akkor leírom, amit olvasni akarsz. Megcsal, onnan tudja. Sőt, az összes ápolónőt is megdugta már. Most jobb?
2022. dec. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Es tartsuk szem előtt hogy alegy ilyen faék kérdésre kattant be, amit ő is kerdezett tolem hogy honnan tudod. Én tudtam erre lazán válaszolni, neki meg valahogy nem ment hanem egy lavina indult meg.
2022. dec. 31. 13:14
 26/30 A kérdező kommentje:

24. Lehet a munkahelyére utalt nem az eü re. Ugyanis azzal párhuzamban volt szó az eü-ről.

Tehát nem az a sanszos hogy meghúzott pár ápolót, hanem a melohelye tiszta így. Különben miért védekezik és támad?

Ki az aki védekezésre szorul?

2022. dec. 31. 13:16
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

#25

És még mindig vele vagy. Erre most mit lehet írni? 🤦‍♀️🤷‍♀️

2022. dec. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
#25: És gondolom nem volt még hasonló balhétok, amiknek a hatására már tudta, hogy itt részéről úgysincs jó válasz, ezért védekezett egyből. Biztos nem szent ő sem, sőt, valszeg ő is mindig más személyiségrészét hagyja elharapózni magán az érzelmei hatására, de ne hazudd azt, hogy amikor elkezdted boncolgatni a témát, azzal az érzelmi töltettel tetted, mintha nekiállnál a holnapi menüről értekezni. Húzzál el terápiára, leírtuk már ezerszer, mert a problémáid forrása te vagy (ki más is lehetne?). Persze azt is tudom, hogy még a pszichológusok is hajbókolnak előtted, olyan király emberismerő vagy.
2022. dec. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

Neked is leirjam mégegyszer?

A "honnan tudod" kérdésre én annyit vártam volna sztorizgatott neki talán vmi doki, vagy vmi béla mesélt csak. Vagy mit tudom én. Közhely az eü. Vállrándítás.


De ehelyett a nyakamba kaptam egy balhét!

Nem, nem támadom vádolom gyanusitom nem, nincs ilyenekre kiélezve. A reakcio nrm nevezhető egyszeruen normalisnak, akárhogyan is nézem.

2022. dec. 31. 13:22
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Jajj már megint itt vagy? Ez most valami új faszi, vagy ez az, amelyik nem engedi, hogy egyedül reggelizz?
2022. dec. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!