Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha azt mondta hogy az egészség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondta hogy az egészségügyisek együtt vannak egymással. Honnan lehetnek tapasztalatai?

Figyelt kérdés

Egyikünk sem egészségügyis.

De hírük van hogy ápolok dokik takarítók miket csinálnak a műszakokban.

Csak ezt úgy adja elő valahogy, mintha sunyulna, nem akarja valahogy részletezni honnan mit hallott, kitől, hanem tereli a témát.


2022. dec. 31. 11:49
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok. Te tipikusan ugyanaz vagy, mint amit anno az exem leművelt. Valahonnan kiszpta a kisujjából, hogy mindenki kefélget mindenkivel meg a nővérek mind rbancok, és hívogatott ezért hajnali 4-kor, amikor éppen az egyik beteg keringése összeomlott. Újraélesztés alatt nem tudok telefonálni. Ő ezt nem értette meg, és a jó isten nem mosta le rólam azt, hogy nem orvossal kufircoltam a budiban. Szerintem szakíts vele. Tönkre fogja tenni a kapcsolatot az ilyen mértékű féltékenység.
2022. dec. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
79%

"De az eü nek országos híre van k.félésből."

Meg szinte az összes munkahelynek. A volt férjem pincér, mégis nyomta a helyi szakàcsnőt évekig. Aztán elment gyàrba, ott is megbszta a helyi takarítónőket, meg gyàrtósori nőket.Az egyikkel 2 évre össze is költözött. Most megint pincérkedik, de nem tenném tűzbe a kezem amiatt, hogy miket művelhet ott most is.

2022. dec. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

A többi iparág ha megy is a munkahelyi szex, mégsem erről híres. Az eü viszont mégis erről híres.

Én csak azt nem értem hogy egyből magára vette erre a kérdésre te honnan tudod, úgy kezdett felelni, hogy ő nem hímr.banc, aztán neki állt engem vádolni de még veszekedés is lett ebből mert engem ő ne vádolgasson, az nekem nem válasz. Illetve ez is egy válasz, nem?

Meglepett a reakció


Kérdezel vmit valakitől, amire ő elkezd védekezni és betámad téged.

Vajon miért is.

2022. dec. 31. 12:44
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Beteg az agyad, az a nagy helyzet.
2022. dec. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nézz utána a dolgainak, és bszd ki, ha olyat találsz, ami neked nem fér bele. De itt már fenáll egy nagyfokú bizalmatlanság, ami jóra nem fog vezetni egyikőtök részéről sem.
2022. dec. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Vagy a saját munkahelyéről beszélt.

Te vagy a beteg.

Kívánom h csaljanak agyba főbe aztán betegezzenek le téged mert neked az nem tetszik.

2022. dec. 31. 12:48
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Megadom az exem telefonszámát. Tutira jól kijönnétek egymással. Ugyanezt művelte velem ő is, mint amit most te a szerencsétlen pároddal. Szakíts vele, hogy legyen esélye olyat találni, aki normális. És de beteg az agyad, nem is kicsit. Anno a férjemet 3 évig csalta az előző párkapcsolatában a nő. A csaj könyvelő volt és takarított. Erről ennyit. Bennem meg az eleje óta bízik. Soha eszébe nem jutott az, hogy kefélgetek a kórházban.
2022. dec. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Te nem az vagy, akinek a vendéglátós vadbarom exe van?
2022. dec. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Nem én művelem.

Fel vagy képes ezt fogni és értelmezni?

"Kérdezel vmit valakitől, amire ő elkezd védekezni és betámad téged."

2022. dec. 31. 12:57
 20/30 A kérdező kommentje:

Amikir ő kérdezte tőlem:

Te honnan tudod? Lazán feleltem, hogy hát ez köztudott.

Amikor én kérdeztem detto ugyanezt, abbol meg valahogy fél órás balhé lett.

Így átmegy már a kérdés?

2022. dec. 31. 13:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!