Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azok a parok akik kettesben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a parok akik kettesben szilvesztereznek szexelnek vagy csak az en baratom ilyen erdektelen?

Figyelt kérdés
2022. dec. 31. 23:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A szilveszter alapvetően nem a szexről szól, inkább a hülyülésről, nevetésről, ökörködésről, vígjátékokról.
2023. jan. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztos sok volt neki a pezsgő!
2023. jan. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Miért kell dátumra csinálni? Miért ne lehetne akkor, amikor hangulata van? Nem értem.
2023. jan. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Tavaly elaludtunk filmezés közben, szóval kerestünk egy országot,ahol 3 órával későbbre esett éjfél. Idén megegyezéses alapon aszerint koccintunk, ha el nem alszunk. Úgyhogy asszem semmi jelentősége:D
2023. jan. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Mi kb éppen most pár napja költöztünk új albérletbe egy idegen országban, úgyhogy hulla fáradtak vagyunk napok óta, a szex az utolsó amire most vágyunk. 😀 Mi forralt borozással, PS-sel, társasozással töltjük idén a szilvesztert. Nem értem miért kellene újévkor feltétlenül szexelni. Ez valamilyen aranybetűs ünnep?
2023. jan. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%

Általában az előre leszögezett időpontok sosem jönnek össze. Szàmtalanszor jártunk már úgy a pàrommal hogy tervezgettük, na majd ekkor meg akkor milyen jót fogunk… aztán nem lett belőle semmi.

Szerintem ne ragaszkodj annyira a dátumokhoz, tudom szép lenne ha minden a tervek szerint működne de ez pont nem ilyen. Simán lehet hogy fáradt, ellazult a piàtól, ne büntesd szegényt :) BÚÉK!

2023. jan. 1. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Most megyek aludni, nem volt szex es nem is lesz, mert elalmosodtunk, parom mar lefekudt, en megiszom meg a fel pohar italomat es megyek. Csomo mas dolgot csinaltunk es nincsenek szerintem olyan datumok, esemenyek, amikor kotelezo lenne.
2023. jan. 1. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A francba, mi sem szexeltünk! :D
2023. jan. 1. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Régen éltek népi hagyományok, babonák, hogy új év első napján mit szabad, mit kell, mint véletlen sem. Ha most ezt figyelembe vennénk akkor igencsak pofára esne a fél világ. most volt szex, terveztük, jó volt. Tavaly, és azelőtt nem volt, pedig akkor is terveztük. Ettől függetlenül minden rendben van a kapcsolatunkban.

Ez nem zárja ki amit kérdésedben szerepel, de azt sem, hogy Te vagy gyerekes.

2023. jan. 1. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
11%

minden rendben van a kapcsolatunkban *

-Jah sokan gondoljak ezt...és pár hónap múlva válnak meg szakítanak.

2023. jan. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!