Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnatok tanacsot adni?

Figyelt kérdés

baratommal eddig tok jol megvoltunk. Voltak problemaik, mivel nagyon docogosen jottunk ossze. Mindig elcsusztunk egymas mellett, mert hol o nem akart kapcsolatot, hol en voltam tavolsagtarto, es kerestem mast, aki bar ot nem helyettesitette, de a bennem levo uresseget potolta, mert o visszautasitott, mint ahogy az elobb emlitettem, nem akart kapcsolatot. Viszont mindig utalgatott ra, hogy amugy akarna, de egyszeruen nem erzi valahogy a vibe-jat. Igy a nyaron en ezt megelegeltem, igy megint igyekeztem tovabblepni, amit tudom hogy nagyon rosszul tettem, de osszefekudtem sgy masik sraccal. nagyon megbantam, azert is mert a baratom igy nem erezte a bizalmat irantam, en meg mocskosnak ereztem magam, mivel elotte sose csinaltam ilyet, de mivel nem voltam megelegedve magammal, elnyomva ereztem magam, megtettem. Ez az egesz kapcsolatunkra kiult, mivel ha volt valami kis gond, ez feljott a baratomba es hozzam vagta. de egyszeruen mar nem erzem magam bunosnek, mivel mindig “eldobott” mikor szuksegem lett volna ra. most szilveszterre minden happy lett, nagyjabol tul tette magat rajta, de tettem egy olyan dolgot, ami nem megbocsajthatatlan, ezt o is bevallotta, de megint felszakadtak benne ezek az ezek a nyari serelmek, es most kimondta hogy nem erzi magat teljesenek. nagyon szeret es nem akar elvesziteni, de nem erzi magat teljesnek. nem hibaztat, de nagyon fajdalmas, hogy az o fajdalma ram is kihat, mert nem tudja elengedni. en is nagyon sokmindent lenyeltem neki, igy ugy erzem megerdemelnem hogy lenyelje ezt nekem, mivel en is megtettem ezt. most megis ugy erzem hogy mint az elejen, rengeteget kell azert tepernem, hogy ne erezze magat szarul mellettem. ugy erzem az en gondjaimat eltorpiti mert o a sertett, de en is hozhatnam a dolgokat a multbol, hogy mi fajt, de minek?! tul kell lepnunk ezen, de o nem tud. mit tegyek, hogy sikeruljon tul lepnie ezen? hogy tenyleg nem tettem most olyat, ami nem megbocsajthatatlan, amit o is tud, de mosg emiatt nem erzi magat ujra jol mellettem.

koszi hogy vegig olvastad❤️



2023. jan. 3. 00:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
7%
nem olvastam el.
2023. jan. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Dráma Dráma brühühü.
2023. jan. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Regényt nem ide jövök olvasni.
2023. jan. 3. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

És amúgy hány évesek vagytok?

Mert az sem mindegy.

2023. jan. 3. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Sztem nem nagyon tudsz mit tenni.

Kb. csak az idő segíthet...

2023. jan. 3. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Sztem kb. csak az idő múlása segíthet...
2023. jan. 3. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
Minek vagytok ti együtt?
2023. jan. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ertette valaki ezt a katyvaszt?
2023. jan. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mit tettél szilveszterkor? Nem mindegy az sem.
2023. jan. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

en 20 eves vagyok, o 26.

a szilveszteren tortenteket mar atbeszeltuk, azt mondta, az el van felejtve.

2023. jan. 3. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!