Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbántottam ezzel a kijelenté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántottam ezzel a kijelentéssel nagyon a páromat?

Figyelt kérdés

Holnap lesz 27 éves és a munkahelyén koccintott meg ivott a kollegáival lehet hallani a hangján hogy van benne. Felhív hogy gond e hogy ivott mondom nem, de kicsúszott a számon "csak ha hazajössz ne kötekedj". Erre azt mondta hogy ezt megjegyezte és rám tette a telefont. Most hiába hívom, kinyomja.

Sajnos ha iszik sokszor van hogy kötekedik velem és az nagyon fáj. Persze sose kér azokért bocsánatot mert alig emlékszik rá, vagy nevet rajta. A múltkor kint felejtettem a kapunk előtt a kukát, erre behozta és odavágta a helyére erőből. És kiakadt hogy neki munka után még a kukát is be kell hoznia.


2023. jan. 3. 15:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Milyen kedves ember...
2023. jan. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18%
Sajnos én is agresszívebb leszek alkohol hatására azzal, akire valamiért haragszom. Lehet, hogy le kellene ülnötök megbeszélni az egyéb dolgokat, és bár nehéz, de neked sem kellene "beszólni neki", ha iszik,mert ezzel konkrétan elrontod a kedvét. Ha ivott, akkor ivott, felnőtt ember. Ha nem adsz okot a haragra, és úgy ilyen veled, és meg sem tudjátok beszélni, akkor elgondolkoznék a párkapcsolaton. De ha azzal hívott fel, hogy nem baj-e hogy ivott, akkor alapvetően jószándékú, biztosan lehet vele beszélni. Én magam úgy döntöttem, hogy lehetőleg kevesebbet fogok inni, mert érzem én is,hogy nem ez a módja a problémák megbeszélésének....
2023. jan. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Selejtes, baszd ki.
2023. jan. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

azt mondta hogy ezt megjegyezte és rám tette a telefont. Most hiába hívom, kinyomja.


Te hívogatod? Épp az imént egy hasonló topiktársnődtől kérdeztem, jó neked lábtörlőnek lenni?

2023. jan. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem neked kene ezen gondolkodni, hanem neki kene, majd ha kijozanodik, hogy miert iszik, ha egy paraszt lesz tole. Vagy forditva, miert lesz paraszt, ha iszik. Alapvetoen az alkohol azt hozza ki beloled, ami eleve benned van. Ha minden tokeletesen rendben van es alapbol egy jo kedvu ember vagy, nem leszel fsz az alkoholtol. Meg kene oldani a problemakat, aztan lehet italozgatni.
2023. jan. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
15%

Mert ez kb. olyan volt, hogy “igyá bameg!”, ezzel most el is cseszhetted a kedvét.. pedig szerintem csak rendes akart lenni, hogy bejelenti neked ezt, hogy meg ne lepődj ha egy kicsit ittasan ér haza.

A kukás dolog meg érthető, ha dolgozok reggeltől estig a másik meg otthon mereszti a picsáját és semmire nem képes akkor én is kiakadok.. én érek haza hulla fáradtan a másik meg csak teng leng és egy fűszálat nem mozdítana árébb.. az elég idegesítő tud lenni..

2023. jan. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem meresztettem a picsámat, már ne haragudj. Dolgoztam én is, hazaértem és főztem neki vacsorát. Reggel mikor 4kor kel, akkor is szó nélkül felkelek előbb hogy mire kicsoszog az ágyból már kész a kávéja, az aznapi ételét becsomagolom.
2023. jan. 3. 15:54
 8/13 Hans Pötterman ***** válasza:
81%
Elég gáz a viselkedése. Szörnyen labilis lehet, és az ilyen csak rosszabb lesz, én a helyedben elgondodnék hogy vele maradjak e hosszútávon.
2023. jan. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
Meg ne kelljen már sajnálni, hogy el lett rontva szegénykének a kedve, csak azért, mert szólt a barátnője, hogy majd ne vele kötekedjen, hisz ismeri. Elég szomorú, hogy felnőtt ember létére nem bír kulturáltan viselkedni, ha ivott és külön kezelni kell neki a dolgot. Duzzogás helyett talán meg kellene tanulni normálisan, mértéket tartani, nem pedig bunkóra inni magunkat!
2023. jan. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
13%
A "ha hazajössz ne kötekedj" kijelentésed is már kötekedés vhol mondom ezt antialkoholistaként. A legjobb teljesen csendben maradni ha meg sokszor iszik és nem tetszik akkor hagyd a francba, ennyi.
2023. jan. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!