Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye hogy ez nem normàlis?

Figyelt kérdés

Párom 31 éves és otthon lakik még a szüleivel jelenleg. 3an élnek így együtt. A dolog amit észrevettem és zavar: Párom ha hazaér valahonann, pl munkából vagy akár focimeccsről megy zuhanyozni. Anyós meg bemegy utána és közben ott beszél neki meg ott van vele.Ugyanez amikor borotválkozik.


Felnőtt 31 éves férfi esetén ez szerintem eléggé furcsa,meg persze beszélgessenek de miért nem lehet mondjuk utána leülni a konyhába vagy a nappaliba és úgy beszélgetni? Mint utána menni a fürdőszobába ami elég intim dolog. Mi a véleményetek erről ? Én gondolkodok rosszul?


Páromnak nem merem felhozni ezt, nem szeretnék veszekedni meg lehet én gondolom rosszul, de igen is engem zavar. Én mint a párja inkább bemehetnék hozzá. Persze én nem szoktam ,az anyjától függetlenül sem.


Egyébként 56 éves az anyukája, szóval nem is olyan idős.



Mikor kiírtam a kérdést azòta nem vàltozott semmi, sajàt hàzra meg egy ideig még nincs esély.


2023. jan. 3. 17:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%

Ha őt nem zavarja téged miért? Igy szokta meg és kész.


Nekem azért lenne fura mert nem igy nőttem fel.

2023. jan. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Hogy mi a normális, az relatív. Mindenkinek más. Ha őt ez nem zavarja, akkor neki ez normális. Hogy szerinted nem az, az a te dolgod. Ha téged zavar, akkor neked kell a gondolkodásmódodon úgy alakítani, hogy el tudd fogadni ezt a helyzetet. De nem a párodnak kell változtatnia, mert nem őt zavarja. Szerintem nincs jogod őt ebben megváltoztatni, miért is? Ő valószínűleg ebben nőtt fel. Engem nem zavarna. Mondjuk én nudista strandra is simán eljárok.
2023. jan. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem se normális.
2023. jan. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%

Hát ez fura..... Nem élek együtt a szüleimmel, de havonta 2-4 napot náluk alszom munka miatt. Anyám simán bejön a fürdőbe miközben zuhanyzom és ha kérem ha nem mindig elviszi a ruhámat kimosni, éppen ezért van néhány váltó ruhám náluk.

A páromat ez nem zavarja, tudja hogy egyke vagyok és megérti hogy anyámnak mindig a pici fia leszek. Mivel mi külön élünk a szeleimtől(másik városban is) így nincs ebből balhé, viszont ha egy háztartásban élnénk ott lenne belőle probléma szerintem.

2023. jan. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Emlékszem mikor régebben is kiírtad ezt és azóta is vele vagy akkor fogadd el. Ha nem tetszik hagy el. Erre szerintem nincs jogod bele szólni.
2023. jan. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Igen, ez a kérdés már volt egyszer. Ezek szerint a probléma azóta se oldódott meg. Kuka csávó, akkoris megmondtuk.
2023. jan. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
35%
Ez is volt már..
2023. jan. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Ugye, hogy ugye, hogy nem, ugye ?
2023. jan. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Odaírtam én magam is, hogy nem vàltozott a helyzet. Az hogy odaírjàtok "volt màr" nem segít.

Olyan is hànyszor volt màr, hogy " megcsal a férjem mit tegyek" ez spec hetente felbukkan ha nem gyakrabban....


A probléma nem vàltozott ezért kiírtam ismét, hàtha...

2023. jan. 3. 21:21
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván változni nem is ftog, ha nem mered felhozni. Akkor honnan remélsz változást? Fogd meg szépen a párodaz, ültesd le és mondd meg neki, hogy anyós neked kicsit sok. De ha azt se tudja, hogy neked ezzel bajod van... Tudod, néma gyereknek, és akkor nem rinyálnál egy anonom fórumon. De az is sokat elmond a kapcsolatról, hogyha ezt se beszélitek meg. Gondolom a kommunikáció nulla köztetek.
2023. jan. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!